Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges befolyásolni az...

Krisz0409 kérdése:

Lehetséges befolyásolni az álmaimat? Ha igen hogy tehetném meg?

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 03:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges! Tudatos álmodásnak nevezik. Olvass utána, de gyakorolni kell hosszú ideig, hogy rutinosan tud alakítani vagy elalvás előtt megtervezni az álmod.
2015. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni :)

Mindig is fantáziadús voltam, és hát egy időben rászoktam, hogy elalvás előtt... nem is tudom hogy mondani, házilag gyártott minisorozatot nézek xD

Magyarul elképzeltem egy történetet, próbáltam vizuálisan megjeleníteni magam előtt, és ment.

Sok gyakorlás után az álmaimat is könnyűszerrel tudtam, és tudom befolyásolni a mai napig.

Rémálmom azóta sem volt, mert ha valami rossz dolog történne, mindig felveszem a kesztyűt :))

2015. aug. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg egész életembe fantáziálok meg álmodozok, mégsem volt egy tudatos álmom se :(

Ez miért van?

Pedig nagyon szeretnék

2015. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Valószínűleg azért, mert én valahogy, véletlenül megtaláltam az átmenetet a kettő között :)

Mindig lefeküdtem rendesen alváshoz, de igyekeztem ébren maradni és álmodozni. Eleinte belealudtam hamar, de egy idő után egyre tovább ment a dolog.

Volt, hogy egész éjszakát végigvittem, de reggel kipihentem ébredtem, tehát valószínűleg egy idő után belealudtam, és tudatosan álmodtam tovább, amit.

Sajnos kimaradt egy hosszú idő stressz miatt, azóta a "filmgyártás" nehezebben megy, de az álmaimat továbbra is tudom irányítani teljes mértékben.

2015. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy oldal: tudatosalmodas.hu . Nekem sikerül a TÁ (Tudatos Álmodás). Bizonyított tény, én is igazolom, hogy a lefekvés előtti banánevés segíti a TÁ-t. Persze mielőtt kipróbáltam, már elég jól ment a TÁ. Egész prezentációt tudnék írni a TÁ- ról, ezért most nem is mesélem el, mert az olyan próbálkozás lenne, mint 0,5 óra alatt megpróbálnám elmesélni az eddig olvasott könyveimnek címét . Javaslom ezeket a technikákat, aki utánanéz, megtalálja: Wild, Valóságteszt, Cat, (kiegészítő) Álomstabilizálás 1., és a kettőt. A Wild a nehezebb, ugyanakkor a legbiztosabb. Ha TÁ- tok lesz, nézzétek meg: a kezeteket, az órát, a ruhátokat, a betűket, a környezetet. Semmi sem lesz valódi (kis valószínűséggel igen). Sok szerencsét a másik világban...!
2015. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!