Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Üzenetküldés nappal is lehetsé...

Üzenetküldés nappal is lehetséges?

Figyelt kérdés

Trollok kíméljenek!=ne is olvasd tovább!


A kérdésem az lenne, hogy nappalis lehet-e üzenetet küldeni egy személynek, és ha igen, hogyan?


Fontos lenne!



2016. aug. 19. 15:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Nappal erre jó a sms, face, twitter, instagram.
2016. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne lehetne? Üzletileg eléggé veszteséges lenne, hogyha 1-1 alkalmazást csak nappal/éjjel tudnál használni...
2016. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
füstjel
2016. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Ráírsz egy sms-t vagy a facebookon és kész. Éjjel nappal lehetséges, mármint ha fent van a kiszemelt illető éjjel meg nappal is. Ja, és nem kímélünk nem vagy cukorból, én például direkt írtam, ha nem tetszik tegyél ellene. Nem mintha érdekelne.
2016. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

Most miért vagytok vele ilyenek?:D

Úgyanugy kell nappal is üzenetet küldeni, mint éjszaka. Csak a szemét telefonszolgáltatók blokkolják a jeleket, mert így pénz kiesés nekik.

2016. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Mennyi Humor Herold van itt! 😃😃😃 Ez egy agykontrollos technika. Természetesen nappal is tudsz üzenni. Csak tedd hozzá, hogy az illető akkor kapja meg az üzenetet, mikor arra a legfogékonyabb. Sok agykontrollos így csinálja, ahogy jómagam is. Az éjszaka arra van, hogy aludjunk. 😜😃
2016. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet nagyon eros gondolatatvitellel es persze nem art ha az illeto fogekony ezekre az energiakra.
2016. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
"6" vagyok. Az agykontroll éppen elegendő erős technika a szubjektív kommunikációhoz. A vételre meg mindenki képes,mert van az a pillanat, amikor kész a fogadására. Ez nem hókusz-pókusz vagy varázslat.
2016. aug. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Nincs éjjel és nincs nappal.

A lényeg, hogy milyen erős az átviteli kapcsolat a küldő és fogadó között.

Ha nálad nappal van, de a fogadónál ugyanakkor éjszaka és a fenti követelmény valós, akkor átmegy az üzenet.

.

A kérdés tehát értelmetlen.

2016. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelmetlen, mert a vevő éjjel álmában sokkal jobban tudja venni az üzenetet. Azért tanítják úgy, hogy "ébredjek akkor, amikor az illető, akinek küldöm az üzenetet, a egfogékonyabb az üzenet fogadására." Csak éppen ezt én kényelmetlennek tartottam. Az éjszaka arra való, hogy aludjunk. Ezért módosítottam, hogy nappal üzenek és "kapja meg akkor az üzenetet az illető, mikor a legfogékonyabb."
2016. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!