Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felraktam a nuvaringet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felraktam a nuvaringet a mensesem elsö napjan megvolt 3 napig elmult es utana nagyon fajt a hasam ezert felrakas utan 6 nappal levettem. El is mult a hasfajas de ra egy napra pecsetlö verzes jelentkezett. Lehetseges h a gyürü levetele miatt van?

Figyelt kérdés

Vannak mensi szerü görcseim es almos vagyok mostanaban nagyon.es delutanonkent erös hanyinger jön ram.

Vagy lehet beagyazodas is mert mensi elött vtunk együtt a ferjemmel es annak pont a 13. napjara esik hogy most pecsetlek.


2016. jún. 30. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
most komolyan, miért vagy hülye?? ez nem olyan, hogy csak felrakod aztán kiveszed amikor gondolod. meg kellett volna várnod a ciklus végét. most szépen szétcseszted a ciklusod.
2016. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tipikusan a leírt mellékhatásokat produkáltad. Jól tetted, hogy levetted.

A mensid meg azért olyan amilyen, mert a gyűrű hormon tartalmú. Azzal, hogy levetted, megkavartad a dolgokat.


De a másik felét nem értem. 13 nappal ez előtt nem védekeztetek? Csinálj már egy nyavalyás tesztet! Mit találgatsz?

2016. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lett volna szabad levenned, ciklus közben nem szabad abbahagyni. Azért vérzel mert levetted, kialakult a megvonásos állapot.

Okoz alhasi fájdalmat a gyűrű amúgy, mellékhatása, nekem is volt tőle de az első egy két hónapban minden féle előjöhet de elmúlik.

Viszont ha voltatok együtt előtte védekedés nélkül akkor addig nem lett volna szabad elkezdeni amíg nincs kizárva hogy nem vagy terhes.

Amúgy most megzavarodtak a hormonjaid az biztos.

2016. júl. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hármas, te ennyire mazohista vagy, hogy 2 hónapig tűrted? Tudod, hogy komolyabb bajod is lehetett volna. Nem mindenkinek múlik el.
2016. júl. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat.csinaltam nyavajas tesztet nem is keveset es negativ.a hasfajas nem volt megszokott ugyanis elötte 4 honappal 2 havit hasznaltam teljesen tünetmentesen.viszont talaltam egy cikket ahol irtak h halalt okozhat a nuvaring es majdnem betiltottak 2013ba USA-ba.nem mondom h nem paraztam ra.jobbnak veltem levenni mielött esetleg vmi bajom lenne.
2016. júl. 1. 07:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja es az elsönek üzenem nem hiszem h egy talbol cseresznyeztünk vna h csak igy siman lehülyezel.de szolj ha tevedek lehet csak nem emlekszem rad? :)
2016. júl. 1. 07:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem és ez nem a kategória azért, főleg hogy a tájékoztatóban benne van ez a gyakori mellékhatás, az első 3 hónap a megszokási idő, ilyenkor a hányinger,fej-hasfájás, hangulatingadozás természetes, hisz szokja a szervezet! A doki mondta hogy okozhat ilyenek, számítsak rá, hogy az átállás miatt lesznek mellékhatások, nem mindennapos volt de néha fájt, azt mondta hogy akkor nem gond, ha a 3. alatt is van akkor lecseréli másra. Akkor van gond ha súlyosbodik, tehát tartóssá és elviselhetetlenné válik, de ilyenkor is vele kell beszélni hogy mi legyen! A 3. gyűrűnél már nem jelentkezett és azóta sem volt gondom vele. Ez olyan mint a vérezgetés, az is jelentkezik a legtöbbnél többször is, ha 3. hónapban is van akkor kell másik.

7éve használok fogamzásgátlót, előtte tablettát szedtem, attól először mellnövekedésem volt, a 3. levél alatt visszament.

2016. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehetseges ez h ettöl van h rengeteg ver tavozik elenkpiros es nagyon sok.nem faj semmim.ennyire felkavarhatta a hormonjaimat ez a 6 nap?orvoshoz nem tudok menni sajnos mostanaban mert külföldön elek.segitsegem nincs ferjem dolgozik 3 gyerekböl 1 itthon van meg velem.addig gondoltam megoszthatna velem a törtenetet valaki aki volt ilyen helyzetbe.
2016. júl. 2. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!