Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan programozzak egy...

Hogyan programozzak egy konkrét munkahelyet?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék bekerülni egy céghez, évek ota, de eddig sajnos nem sikerült. Egyszer behívtak állásinterjúra, akkor programoztam is, hogy én kapom meg az állást, de nem engem választottak. Valamit rosszul csinálhattam, de már nagyon el vagyok keseredve, nagyon nagyon szeretnék ott dolgozni! Mi a leghatékonyabb módszer?
2016. szept. 21. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha programozni akarsz jobban jarsz ha beiratkozol egy informatikai iskolaba.
2016. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszel benne, nem kell itt nézelődni. Nekem tényleg segítségre van szükségem, tartsd ezt tiszteletben! Köszönöm.
2016. szept. 21. 18:46
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Tanulni kell önsajnálat helyett, ilyen egyszerű.
2016. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Ha segitsegre van szukseged, miert nem azt kerdezed hogy viselkedj az interjun, milyen oneletrajozt irj, mit tanul?


Az agykontrol nincs hatassal a kornyezetedre, csak a sajat agyadra.

2016. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

1-es megelőzött. Pacsi

Most gondolj bele, ha minden munkahelyen olyanok dolgoznának, mint te, hogy "varázslattal" akarsz bekerülni, akkor nem tudnál venni egy normális kenyeret. A házak össze omlanának, etc.

Vannak dolgok amiben "hiszek", mert logikusan nincs rá magyarázat, de ez pont nem olyan. Küzdj azért, hogy oda kerülj, ne "programozz"!! Akármit is jelentsen ez..

2016. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1. Közgazdász vagyok és ilyen állást szeretnék. Nem állatorvos akarok lenni Kőműves papírral.

2. Nem értem, ha mások kapnak ebben a kategóriában normális válaszokat, akkor en miért nem? Miért a magatok fajta válaszol? Egyáltalán mi a fenét kerestek ti ebben a topikban?

2016. szept. 21. 19:50
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Mert neked szerencsed van es hasznos valaszokat kapsz, az sajnalat es a hamis remenyek helyett.
2016. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Kiteszed a cég logóját a falra az ágyad felé. Mindennap egyszer elmondasz az állásért egy miatyánkot és arról álmodozol hogy ott fogsz dolgozni. A cég amúgy a TESCÓ?
2016. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Az agykontroll jó de csak a saját belső dolgaidban. Külső dolgokra is úgy tud hatással lenni hogy egy kicsit több önbizalmat "programozol" magadba. De ne túl sokat mert az irritáló és akkor azért nem vesznek fel.

Én is szerettem volna írni hogy válassz másik programnyelvet de most látod én nem poénkodtam el.

2016. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Közgazdász vagy és hiszel a mesékben? Hajjaj!
2016. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!