Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy jövendőbeli kismamák közül egyre többen "programozzák" úgy a gyermeküket, hogy a csillagjegye megfeleljen a sajátjával? Teljes ilyen családokat is ismerek.

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam erről. De ha tényleg van ilyen, akkor szerintem elég nagy ökörség.
2013. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vszinüleg egyre többet mozogsz ilyen hivö körben és azt hiszed az az egész világ.
2013. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajna tényleg terjed.Anyám is két-három hónapja teljesen ezo fan lett,és nem tudom milyen alapon,de azt hiszi hogy mivel én csillagásznak tanulok,ezért én indogó vagy fax tudja milyen gyerek vagyok.


Valami olyasmit mondott hogy az én születési évszámomnál 12 csodagyerek jött le a földre és gyökeres változást hoznak,meg hogy mindegyiknek meg van előre a szakmálya.Van biológus,mérnök,matematikus,kémikus és bakker...egy csillagász...


Na ezen már egy jó ideje ugrál,és meg van győződve róla hogy én vagyok a csillagász...


Amellett hogy az egésznek semmi alapja,még az is hozzátartozik hogy hány csillagász lehet még rajtam kívül,aki ugyanabban az évben született????!!!!


Minimum 30-40...


Na mindegy,csak azért írtam ezt le,hogy lássátok,mennyire nagy baromságokat is be tud venni bárki.

És ha valaki történetesen mondjuk még gyerekvállalása előtt megismerkedik az ilyen ezo izé marhaságokkal,akkor könnyen játszhat a gyerek születési időpontjával,reménykedve valami csodában.


Nem mintha rossz dolog lenne,de körülbelül annyi a valóságalapja mint kávézaccból megelőzni a földrengést.

2013. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még asztrológiai szempontból is hülyeség. Még az asztrológusok szerint is millióegy tényező határozza meg a horoszkópban az ember jellemét, tehát ha valaki mondjuk az Ikrek jegyében születik, még egyáltalán nem biztos, hogy ez a jegy lesz rá a legjellemzőbb. Órára, percre pontosan meg nemigen lehet a szülést időzíteni. :D
2013. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ide vezet a népbutítás, a sok ostobaság, ami a különféle női lapokban, televíziókban elterjedt. Sok ember betéve tudja a csillagjegyét, aszcendesét, de nem tudná felsorolni a Naprendszer bolygóit, megoldani egy egyismeretlenes egyenletet, megtanulni húsz idegen szót. De azt tudja, hogy a Halak vizes jegy.
2013. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!