Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll gyógyítja a...

Az agykontroll gyógyítja a személyiségzavart vagy ez az egész csak átverés?

Figyelt kérdés
Sajnos a gyógyszeres kezelés és a különféle terápiák sem segítenek, gondoltam arra hogy utoljára még megpróbálnám ezt is. Ha esetleg csak kamu, vagy nem sikerülne akkor feladnám.
2016. dec. 21. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Az agykontroll onmagad szuggerralasan alapszik, es nem gyogyitja a szemelyisegzavart, sot, ugy tudom, hogy akinek barmilyen hasonlo jellegu problemaja van, vagy akar depresszios es gyogyszert szed, annak nem engedik hogy elvegezze.

Milyen fajta szemelyisegzavarod van?

2016. dec. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ebben az egész kategóriába minden csak átverés. Az ezoteria kb. annyi, mint egy fantasy/sci-fi könyv háttere, csak pont a történet kimaradt. Igy GYK-n a sok tevkepzetes meg írja hozza történetet, ezzel "hitelt" adva a dolognak, pedig semmi mas nem igazolja csak az, hogy előtte mar hallotta valakitől, aki hallotta valakitől...
2016. dec. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kacsa az egész. A gyenge jellemű emberek meg elhiszik, bedőlnek neki.
2016. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem kacsa és nem átverés, hanem egy út az önmegismeréshez, de nem út a meggazdagodáshoz és az összes problémáid megoldásához. A problémákat továbbra is magadnak kell megoldanod, az agykontroll legfeljebb hatékonyabb eszköz lehet ebben, mint más.

Átverés persze, ha azonnali sikereket tulajdonítanak neki, meg instant csodás gyógyulásokra biztos módszernek mondják.

2016. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem kérdezik meg,hogy szedsz e gyógyszert esetleg milyen gondod van .Te fizess ez a lényeg. Ha lehet maradj ki belőle,nem olvastam,nem hallottam ez személyes tapasztalat. Még mielőtt azt mondaná valaki
2016. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor hallgatok a többség szavára és nem kísérletezek ezzel. Mivel mondtam hogy a gyógyszer és a terápia nem volt eredményes, ezért más módot kell találnom. Amúgy a pszichiáterem szerint "borderline" zavarom van.
2016. dec. 21. 12:22
 7/8 anonim ***** válasza:

az agykontroll mint út az önmegismeréshez legalább annyira kamu, mint a tudomány a világ megismeréséhez..szerinted melyik a nagyobb kamu


így nem lehet fejlődni, hogy mindig arra haladsz amerről hangosabban jön a válasz

2016. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De megkérdezik, hogy szedsz-e gyógyszert vagy bármely más pszichés kezelés alatt állsz-e? Az agykontroll egy szuper szerszámos láda, aminek segítségével könnyebbé teheted az életedet. De előtte beszéld meg az orvosoddal! Ezt is elmondják a tanfolyamon. Ez egy esély, ne engedd, hogy lebeszéljenek róla. Mert senki nem tudja, hogy neked beválik-e. Még Te sem csak ha kipróbálod.
2016. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!