Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az Agykontroll mire alkalmas?...

Handsomeboy kérdése:

Az Agykontroll mire alkalmas? Hol vannak a határai? Más elméjét lehet vele befolyásolni? Komoly válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
agykotroll,elme,hatalom.

2016. nov. 13. 19:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
őszintén?nekem az a véleményem,hogy mindennek meg kell fizetni az árát...lehet biztosan eredményeket elérni ,felmutatni,de ha utána olvasol a témának,több ezer éves írások leírják,hogy a magasabb rendű szellemi energiákkal való visszaélés súlyosan visszahat arra aki véghez próbálja vinni.Nekem volt ismerősöm,aki agykontrollozott még a 90-es évbekben ,a hőskorban,és csinálta az általad említett technikákat,tudod hol végezte? Az utcán hajléktalanként,eltűnt személy lett,senki nem tud róla semmit..Domjánékat nem ismerem,de meg van a véleményem róluk.Az öncélú ,önhatalmú energiahajszolás sosem vezet jóra.Lehet ebből is kamatoztatni valamit biztosan,de ha a célok tényleg csak arról szólnak,hogy nekem mindent,nekem legyen megoldva az életem,az halva született ötlet.
2016. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
34%
Pontosan így van. Nincs határa és ezzel sokan nincsenek tisztában. Relax része még rendben is lenne , de a többi... De inkább nem írok semmit mert jönnek a megrögzött Domján hívők és elküldenek a bánatba.
2016. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2.Válaszoló akkor priviben oszd meg velem véleményedet ha hajlandó vagy rá.
2016. nov. 13. 20:37
 4/29 anonim ***** válasza:
48%
Végülis ide is írhatom, hátha valaki még tud hozzászólni . Ahogy az 1#írta hogy aki elvégezte a tanfolyamot azok közül sokan vagy betegek lettek vagy elmeosztályra kerültek vagy egyebek. Nem kételkedek a sikerben, de jobb ha nem merészkedik senki egy más világba. Azóta sokat olvastam itt a gyk is ezzel kapcsolatban furcsa dolgokat.
2016. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Ééés már itt is vagyok! 😃 Bírom, hogy úgy mondanak véleményt valamiről, hogy semmit sem tudnak a dologról! A határ a csillagos ég. És bármily bicskanyitogató kijelentés, de nem! Ismétlem, nem tudsz ártani másoknak vele. Az agykontroll ugyanis nem más, mint egy önsegítő módszer és nem több. A YouTube-on megtudod, hogy mire alkalmas. Özön videó van fönt a témában.
2016. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
25%
5-ös ki mondta,hogy másnak ártasz vele? arról volt szó,hogy magadnak ártasz vele,én ezt írtam meg a többiek is.Mesélj akkor a narancs technikáról például!:) És nem lehet,hogy te csak szimplán tehetséges vagy,jobb képességű ember mint a többi,és a módszer hasznos részét átvéve elértél valamit? De akinek azt ígéred,hogy ez majd megoldja az életét,azzal nem csapod őt be?
2016. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon örülök hogy itt vagy. Van fogalmam róla, voltam tanfolyamon . Nekem elég durva dolgok jöttek elő. Attól függetlenül talán lehet véleményem . Akkor győzd meg a kérdezőt . Másnak én sem ártottam természetesen.
2016. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Narancs technika??? Az mi? Nem hallottam róla. 2#vok. De nekem az esettanulmány odab...tt.
2016. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
22%
én meg az esettanulmányt nem ismerem..annyit tudok,hogy kopogást kell hallgatni kazettán,számolni oda vissza vagy mi a f. szom,elképzelni a megvalósulni vágyott dolgkokat,aztán bealvás...a narancsot (citromot?) azt a fej búbjára kell képzelni és akkor "hawai" van.:)..na mindegy,tényleg én normálisan szeretném megközelíteni ezt a kérdést.Én hiszek a zen meditációban ,jógában ,olvasással elért intelligencia erejében,sportban,táplálkozásban,művészetekben ..de ebben nem akarok hinni.
2016. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. 6-os a kérdező kérdésére valadzoltam. Ő kérdezte, hogy más elméjét lehet-e befolyásolni. És nem ez a módszer teszi rendbe az életét, hanem igen, ezzel a módszerrel rendbe teheti az életét. És nincs olyan, hogy narancs módszer, ahogyan az előttem szóló írta. És senki nem került az agykontroll miatt zártosztályra. Ez egy mendemonda. A hajléktalan ember helyzete pedig elég elkeserítő, ha egy ilyen eszközzel a kezében oda jutott, hogy hajléktalan lett.
2016. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!