Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem tudom hogy tudatos álom...

Nem tudom hogy tudatos álom ide tartozik e az agykontrollhoz de nektek vannak tapasztalataitok? Hogy lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés
Pár éve már nagyon valósághűeket álmodok és mindig tudom hogy álmodom és ha valami nem úgy alakul benne ahogy kellene akkor feltudom tudatosan ébreszteni magam ilyenkor ülve ébredek fel és nagyon fáj a fejem

2017. febr. 2. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát tapasztalatom nincs pedig már lassan 4 éve foglalkozok témával és nagyon kevés féltudatos álmom volt eddig, mostanában a fázissal próbálkozok, tehát hogy ébredés után mozdulatlanul azonnal el kéne szakadni a testtől

Csak az a baj hogy mostanába mindig arra ébredek hogy nagyok ki kéne mennem wc-re szóval ha tudatos álomba is kerülnék de ki kéne mennem wc-re az nem lenne jó dolog és fel kéne ébrednem teljesen


Fejfájásra meg igyál sok vizet

2017. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Álomnapló,naponta tedd fel a kérdést többször is:"ébren vagyok vagy álmodom"?én azért hagytam abba mert többszinten lent voltam,és tévesen ébredtem fel..álom az álomban..elég para,nehéz kijönni belőle.de nem akarom elvenni a kedved,szoval Álomnapló,és a Kérdés.
2017. febr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
álomnaplót már 3 éve írom és lófasz sincs benne, csak hatalmas nagy baromságok, semmi logika, semmi ismétlődő álom jel
2017. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álomnapló a folyamastosság miatt kell,hogy foglalkozz vele,gyakrabban emlékezz az álmaidra,és a kérdés is.valaki nagyon fogékony rá,valaki nem.nekem bevált,azért írtam.
2017. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!