Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Régi agykontrollosként meglepő...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Régi agykontrollosként meglepődve látom a sok vonzás-törvényére való hivatkozást. Ezzel a "törvénnyel" valaki lenyúlta az agykontroll-módszert?

Figyelt kérdés
Semmi új nincs benne, de pl. meg sem említi senki José Silvát.
2010. máj. 7. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem nyúlta le, és sokkal jobb mint az agykontroll,nagyon sokaknak segített céljaik elérésében és segített hinni valamiben végre valamiben ami igaz és valóra válik,létezik!
2010. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

OK, nem támadom én a módszert, ha jó és segít, örülök is, sok sikert, stb.

Csak érdeklődtem, mert nekem ez új és a nekem a "régi" is jó.

2010. máj. 7. 21:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mivel ezt az egészet nem José Silva találta ki, ezért sok mindenkinek sokféle szava, értelmezése van.
2010. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha így nézed, az agykontroll is valaminek a "lenyúlása". Pl Emil Couenak. Vagy a mesmerizmusnak.


Sőt, ha így nézed, minden vallás valami másnak a lenyúlása. (pl. kereszténység vs esszénusok). Csak máshogy van elmondva, megfogalmazva, hangsúlyozva.

2010. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az agykontroll egy technika ami a vonzás-törvényére alapul. Az agykontroll segít hogy könnyebben be tudjuk vonzani a dolgokat, de ugyanazt jelenti, mint a vonzás. Ez egy törvény az Univerzumban.
2010. máj. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze én is tudom, hogy nem egy José Silva nevű rádióműszerész találta fel a szellemi erőket.

Valóban igaz, hogy mindennek van elődje.

Azt gondolom hogy ezt a törvényt is még kicsit boncolgatnunk kellene, mielőtt ráfogjuk hogy alapvető.

2010. máj. 9. 10:57
 7/15 anonim válasza:
48%

A vonzás-törvény alapvetően Sir Isaac Newton munkássága, bár ő úgy hívta, hogy gravitáció. Később Albert Einstein az általános relativitás elméletében a gravitációs teret görbült térnek nevezte, mivel a fény nem egyenes pályán halad, és nem egyenletes a sebessége, hanem a tér középpontja felé gyorsul.


Phys!cs G33k & Ph03niX

2010. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves 19:45-ös, eltévedtél!

A vonzást nem kizárólag a gravitáció "csinálja", hanem a mágnes, töltés, atommagrészecskék, és a szőke csajok :-)

2010. máj. 10. 11:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szó sincs semmilyen lenyúlásról. Az agykontroll, mint technika és a vonzás törvényének tudata nem zárja ki egymást.


Szerintem sokaknak egyszerűbb megérteni, hogyan működik az agykontroll, ha tudja, hogy van a vonzás törvénye.

2010. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
a téma jó,és sok könyvet lehet vele eladni. én személy szerint kombinálom az agykontrollt a vonzás törvényével
2010. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!