Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Régi agykontrollosként meglepő...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Régi agykontrollosként meglepődve látom a sok vonzás-törvényére való hivatkozást. Ezzel a "törvénnyel" valaki lenyúlta az agykontroll-módszert?

Figyelt kérdés
Semmi új nincs benne, de pl. meg sem említi senki José Silvát.
2010. máj. 7. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Bocsánatot kérek, tényleg négy féle kölcsönhatás létezik a kvantummechanikában: elektromágneses, erős, gyenge és gravitációs. Szerintem a vörös hajú csajoknak nagy a vonzási együtthatója, mint a szőkéknek, de ez az egyéni véleményem


Lehet, h. a haverod péniszén gomba van. Őt ez nem zavarja, nem érzi, nem látja. De ahogy belédmászik ezek automatikusan belédkerülnek, ami a szervezetedből ellenreakciót vált ki.


Phys!cs G33k & Ph03niX

2010. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

helló!


Igazából van egy hatalmas probléma ezzel a fajta vonzástörvénnyel, amiről a kérdés szól. Joseph Murphy -tól ered ha jól tudom, maga ez a bevonzós téma, műrmint ő vette észre, José Silva pedig kitalálta az agykontrollt, amivel könnyebbé válhat a bevonzás. Tényleg létezik ez! De az a baj, hogy az emberek sajnos önző érdekeik teljesítésére használják, ezáltal a karmikus rendszert rosszul használva, s a sok önzés, bizony visszacsap, mert minden egyensúlyban van az univerzumunkban. Önző vágyakért való esdeklés a Világegyetemhez nem jövedelmező, hiszen az önzés maga rossz, s lehet ezért is van a sok szenvedés is. Hiába teljesül egy vágyad, utána úgy is kell a következő mindaddig, amíg magadtól be nem látod, hogy a vágyak csak a bajt hozzák.


üdv

25/F

2010. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igaz, de lehet etikusan is használni a megnövekedett tudást.

Az agykontroll alapgyakorlat része:

"Növekvő szellemi képességeim az emberiség javát hivatottak egyre jobban és jobban szolgálni."

2010. jún. 2. 15:05
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

teljes mértékben egyetértek veled, de nem úgy néz ki a helyzet, hogy ezt tennék az emberek. természetesen vannak kivételek. :)

Jó lenne ez a dolog, csak sajnos nem biztos, hogy teljes képet ad a valóságról, létezik, de ez szerintem csak részigazság, s az emberek nagy része ezért használja "rossz" célokra.


üdv

25/F

2010. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziasztok :)sok érdekes dolgot olvasok itt! szerintem az agykontroll, a vonzás törvénye, a külömböző vallások mind ugyanazon alapszanak, kicsitt másképp fogalmazzák őket de ettől még a lényeg ugyanaz. Az, hogy rossz célokra alkalmazzák ezeket....szerintem nem nagyon igaz mert igazi meditációval, igazi beleéléssel, átéléssel nem nagyon lehet másnak rosszat kivánni (probáljátok ki) :) és ha van egy kis érzés az emberben és néha használja picit az agyát akkor rájön, hogy kivánhat jót magának ugy is hogy közben másokat ne bántson!
2010. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!