Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehetnék okosabb?...

Hogyan lehetnék okosabb? Mostanába egyre inkább felejtek el dolgokat, és nem tudom hogy ez mitől lehet ez. Olyan mintha az agyam már nem működne olyan jól, lassabban is gondolkodok, és kevesebb dologra is emlékszek mint ez előtt fél évvel.18/f

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Lehet van valami örökletes betegséged ami kihat az elmédre is . Fordúlj orvoshoz ,ad majd gyógyszert az lassítja vagy megszüteti a' tüneteket !

Lehet aicheimeres vagy ,úgy járhatsz mint Marty McFly (Michael J. Fox) és nem tudsz majd mozogni 35 évesen ,eltünnek az emlékeid gyerek korodból !!!

2017. febr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alszol eleget? Nem stresszelsz sokat? Iszol eleget? Enni mit szoktál?
2017. febr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak különféle logikai játékok, akik ilyesmivel foglalkoznak vagy többet olvasnak azoknak az emlékezőképessége is jobb. Én pókeren szoktam játszani, de sakkozni is szoktam. Okosabb szerintem lehetsz, ha sokat tanulsz és ismételten csak könyveket tudok ajánlani, viszont nem Bibliát. Az erő veled van!
2017. febr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az "észtorna" bizonyítottan segít, bár ezt első sorban középkorúaknak, idősöknek szokták javasolni.


Simán előfordulhat, hogy csak szubjektív érzet, vagy egyszerűen csak nincs elég komoly kihívás az életedben, ami koncentrációt igényel. A mentalitáson kell változtatni ez esetben.

2017. febr. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egèsz egyszerűen nem szabad szipuzni,cigizni,drogozni ennyi
2017. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szívok, nem cigizek, étrenden nem változtattam, iszok és alszok eleget, és nem is stresszelek. Köszönöm annak aki hasznos választ tudott adni!
2017. febr. 12. 16:29
 7/9 anonim válasza:
Lájm kór is szokott ilyen tüneteket okozni, érdemes lehet megnézetni, nem az van-e.
2017. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehetnék okosabb?" és

"Mostanába egyre inkább felejtek el dolgokat"

nem összetartozó dolgok!

Okosabb tanulással lehetsz, a nem felejtést pedig a tanultak/átéltek gyakor felidézésével előzheted meg.

2017. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, te vonzottad be ezt a mai cikket? (Ha igen, lassan műxik a bevonzás törvénye...)

Zseniális trükk: soha többé nem leszel feledékeny - Ripost

[link]

2017. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!