Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szabó Péter kamuzik?

Szabó Péter kamuzik?

Figyelt kérdés
Valaki aki ismeri régóta írhatna valamit :D

2017. márc. 13. 15:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Az Állj félre a saját utadból című könyvét olvastam el. Végig azt éreztem, hogy ez az ember olyan dolgokat ír le, amivel én már tisztában vagyok, magyarul sok újat nem mondott. Totál logikus és józan ésszel kikövetkeztethető dolgokról beszélt.

Viszont amikor írta, hogy hajléktalanból lett sikeres ember (vagy valami ilyen szituáció), akkor az első benyomásom az volt, hogy ez csak mese. Most, hogy így újra felidézem, lehet, hogy nem volt az kamu, viszont az igazságnak csak egy részét tárta elénk. Ki tudja milyen ismerősei/hátszele voltak neki, akik segítségével nem volt nehéz újra felkapaszkodnia (még, ha volt is néhány lecsúszott hónapja/éve). :D

Ettől függetlenül talán jó lehet azon olvasónak, aki nagyon el van veszve a világban és azt sem tudja merre induljon.

Mint embert nem ismerem, nem is biztos, hogy ilyen választ vársz, de gondoltam megosztom a véleményem, az olvasottak alapján. :)

27F

2017. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Az írásai és előadási alapján itélve egy az egyben Brian Tracy, szinte ugyanaz még a szóhasználata is.


Az élettörténetéről nem sokat tudok, viszont pár kommentben olvastam ,hogy hazudik.

2017. márc. 13. 16:23
 3/21 anonim ***** válasza:
54%

Akkor itt is megfigyelhető az a jelenség, hogy valaki elkezdte a dolgot, a többiek pedig majmolják világszerte. Végül is... :) Mindig lesznek nehéz időket élő-, kétségbeesett-, zavart emberek, akik belefognak ezekbe a "sikertörténetekbe" kapaszkodni.

Valószínű, hogy ki van színezve a cselekmény. Az is lehet, hogy hazugság az egész. Ezzel viszont a célközönség nem biztos, hogy foglalkozik, innentől kezdve meg mindegy.

Valamelyik Family Guy epizódban van az ilyen könyvekről szó egyébként, a kutya írt is egyet, ott elég jól kivesézik ezt a dolgot. :D Keress rá, ha érdekel, úgy emlékszem a nyolcadik- vagy kilencedik évadban volt.

2017. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Kb annyira lehetett a valóságban hajléktalan hogy nem volt saját ingatlana de a bankszámlája tele volt pénzzel. Szegény hajléktalan milliomos. Az önfejlesztő sikerkönyvek és siker trénerek bevált receptjét alkalmazva talált magának egy könnyű pénzkereseti lehetőséget. Ebből a szempontból okos amit csinál. A sikeresség egyik könnyű útja az hogy utánozod azokat akik már sikeresek lettek valamiben. Itt most a recept a mások gyengeségeinek a kihasználása. Akinek van gyomra hozzá az csinálja.
2017. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ez már bennem is felmerült elég erősen.
2017. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Jaj, milyen elvakult Szabó Péter fanatikus pontozott már le? A Family Guy-os hozzászólásom nem szúrja a szemed? :D Azt is húzd le gyorsan.
2017. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Sajnos az alkoholista story, a hajléktalanság és a hányattatott élet nem vág egybe azzal amit az egyik riportban mondott .....23 évesen projektmenedzser lett?


Javítsatok ki ha tévedek, vagy félre informált vagyok.

De tény, hogy aki 23 évesen projektmenedzser akárhol is az nem keres rosszul.

Nagy túlzások vannak a sztorijában, túl mesebeli történet.

Pedig jó lenne ,ha igaz lenne.

2017. márc. 13. 21:08
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hajléktalan volt, aztán kért kölcsönt egy ismerősétől egy öltönyre hogy állásinterjúra mehessen, és puff, projektvezető lett. Teljesen életszerű nem?
2017. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
A mi projektmenedzserünk nem keres rosszul. :'D
2017. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Csak sajnos sokan elhiszik ezt. :D

És még mindig nem beszél nyelvet ? projektvezetőként? ezt nem is értem ......

2017. márc. 13. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!