Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szabó Péter kamuzik?

Szabó Péter kamuzik?

Figyelt kérdés
Valaki aki ismeri régóta írhatna valamit :D

2017. márc. 13. 15:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Arra nem is emlékeztem/figyeltem, hogy nem beszél idegennyelve(ke)t. Így már fake. :)
2017. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Számomra is innentől lett az egész mese habbal, vagy csak pont ő a kivétel :D
2017. márc. 13. 21:25
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj, sajnos, akik ezt benyelik, valószínűleg életükben nem hallottak még arról mi a projekt menedzser, mit csinál, milyen követelményei vannak annak a munkakörnek. Emiatt tényleg undorító, hogy kihasználja a kevésbé informált, rossz passzban lévő, gyenge embereket, ahogy valaki előttem már ezt említette.
2017. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

csak tényleg nagyon kíváncsi lennék már, mit tudna mondani róla egy olyan ember ,aki tényleg ismerte/ ismeri .


Ha akad ilyen , irjon nyugodtan :D

2017. márc. 13. 21:44
 15/21 anonim ***** válasza:
37%

Mond és ír érdekes és jó dolgokat. De ezek ahogy az első hozzászólók egyike megjegyezte már közhelyek. Attól még meg lehet hallgatni és meg lehet nézni. Jó a beszélőkéje.

A szomorú kezdetű sztori (hajléktalanság) és az utána következő felemelkedés minden motivációs könyvnek és minden életvezetés tanácsadó szövegének a kötelező részei. Ez egy univerzális recept amit mindegyik használ. Mert ez ad hitelt az egésznek még ha kamu is. Több ilyen motivációs könyvet olvastam (vagy inkább átfutottam - gyorsolvastam) és egyik se különbözik ettől a recepttől. Van amelyikből film is készült. Pl ajánlom a Beszélgetések Istennel című könyvet és azonos című filmet. Ugyanez a recept. Ha a Szabóból is film készül majd biztosan sok kamu és túlzás lesz abban is. De ezt kajálják az emberek. Ez adható el.

2017. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%

# 15


Látszik, hogy azt a követ nem olvashattad, hanem átfutottad. Mint akinek annyi maradt meg a "Háború és békéről", hogy Oroszországról szól. xD

2017. márc. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%
Követ nem is olvasok. Nem vagyok archeológus. De a könyvet már igen. Csak nem eredetiben hanem magyarul. Talán a fordításban lehetett a hiba? A lényeget megértettem. A belőle készült filmet is láttam. De akinek érdekében áll hogy megvédje az ilyen "sztorikat" az nyilván le fog oltani és nem adja fel. Ha ebből élnék vagy nagy követője lennék valamelyik hasonló "sikerembernek" akkor én is védeném. Hogy ne legyek félreértve én nem támadom. Csak azt írtam hogy a lényeg (a recept) mindegyiknél ugyanaz. Jó kis lelkesítő irodalom de semmi több.
2017. márc. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, ha én egy könyvet értéktelennek tartanék az első benyomások alapján, akkor nem szánnék időt több száz oldalra.
2017. márc. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19%
Ha én képtelen lennék értelmezni másokat akkor nem kezdenék vitába (nem írtam hogy értéktelennek tartom).
2017. márc. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
91%

A biztosító üzletkötők pozícióját szokták bizonyos "vezető" pozíciónak nevezni, s mivel a kutya se megy üzletkötőnek, ezért abszolút reális, hogy Szabó Petya megkapja a "vezető" pozíciót.

Egyetértek amúgy, miszerint Szabó Petya a magyar Brian Tracy és tény és valóság, hogy kikúrt jól csinálja. Fényévekkel jobb ilyen (Brian Tracy, Szabó Péteres, magyar nyelvű) hanganyagokat hallgatni az autódban a szutyok rádió helyett, ha nem hiszed el, próbáld ki!

2017. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!