Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatosan álmodtam?

Tudatosan álmodtam?

Figyelt kérdés
Most próbáltam meg először tudatosan álmodni (volt előtte még élményem benne, de akkor nem én akartam, hanem csak olyan fura érzésem volt és hamis ébredés után már tudtam, hogy álmodom de felkeltettem magam). Azt az újmozgatós technikát alkalmaztam, de semmi sem történt. Egyszer csak egy álomba voltam és tudtam, hogy mellettem aki van egy álomalak, és kérdezni kezdtem, tőle, hogy mi ez a hely stb (a válaszra nem emlékszem). (az az érdekes, hogy nem valóságteszteltem). Aztán minden homályosabb lett és tovább nem emlékszem. Fura volt, de mégis ahogy visszaemlékszem egy sima normális álomnak tűnik. Olyan mintha az agyam megcsináltatta volna velem a tudatos álmodás érzetét, de mégis csak egy sima álom volt.

2017. márc. 26. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

a tudatos alomban azt csinalsz, amit akarsz. tudod, hogy almodsz es kepes vagy iranyitani a cselekveseidet.


en ezt nem neveznem annak, mert nekem volt mar tudatos almom es iranyitottam es en ezt nevezem annak.

2017. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy fura álon vagy igen elérted a tudatos álmodást. Nekem is volt egyszer amikor aludtam. Tudtam hogy alszom és akaratomal felkeltem.
2017. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudatos, de csak félig. Tudatosan álmodók nagyja idáig fejlődik csak.
2017. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer álmomban tudatomra ébredtem, tudtam irányítani szintén.

Gondoltam egyet és elaludtam benne az álmomban. Viszont azt a szintet már nem irányítottam.


És amikor felkeltem, egyszerre keltem fel mindkettőből.

2017. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!