Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megálmodom a jövőt, de nem...

Megálmodom a jövőt, de nem tudom megváltoztatni. Neked volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Néhanapján előfordul az hogy megálmodok bizonyos élethelyzeteket, amik nem azonnal, de olyan 1-2 hónapos csúszással be is következnek. Ilyenkor csak akkor veszem észre, hogy ezt már megálmodtam, mikor épp történik. Így nem tudom megváltoztatni, ha valami rossz történne. Olvastam valahol, hogy vannak olyan emberek, akik meg tudják változtatni. Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan tudnám fejleszteni, irányítani ezt a képességem (már ha lehet)?

2017. máj. 21. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen nekem is volt mar, tobbszor is. De ezek nalam (eddig) csak egyszeru kis parbeszedek, az almaimban nem szokott nagy jelentoseget kapni, csak a jelenben amikor mar megtortent. Nem hinnem hogy lehet ilyet fejleszteni, vagy lezdeni vele vmit. (nalam az ilyeneknel nem en szoktam beszelni, ezert nagyon nem is avatkozhatok bele, mert kivancsi vagyok hogy tenyleg azt fogjak mondani Amit megalmodtam es ilyenkor kicsit sokkos allapotban vagyok, mert rajovok h 'atyaeg ezt mar ateltem, csak egy almomban')
2017. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nálam is ez szokott lenni mikor rájövök.
2017. máj. 21. 12:34
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen is volt már sok, de én inkább ébren kapok infornációt.

Ha koncentrálsz rájuk, bevonzod, meditálsz felfelé megnyílásra, gyorsabban fognak erősödni, mint most( ha egyáltalán erősödik). Minél előbb veszed észre annál nagyobb eséllyel veszed észre vége előtt, ezzel már megváltiztatva, még ha nem is erősen.

Minél hosszabb s tisztább legyen. Vágyd információt, kérd istent s égieket, nyissanak fel, segítsenek neked felnyilni.


További akármiért, nyugodtan írj rám.

2017. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat velem is volt mar de szerintem ott tudod megvaltoztatni mikor torteni, vagy utana. Hiszen ha ujbol megtortenik tudhatod h valamit jol vagy nem jol csinalsz. Egyszer olvastam valami regi indian mondast hogy az el igazan akit nem az almai iranyitanak. Szoval en legtobbszor meg mielott bekovetkezne mashogy cselekszem. Lehet erezni par bekovetkezett alkalom utan, hogy na most lesz a kovetkezo ilyen.
2017. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 thoomas26 ***** válasza:
100%

A lehetséges jövő már a jelenben létezik, annak mindenkori következményeképp. Éppen ezért ez folyamatosan változik, és minél közelebbi a jövő, annál pontosabban létezik. Bizonyos tudatállapotokban (s az álom is ilyen) belepillanthatunk ebbe az energiafolyamba.

Nem gondolnám, hogy nagy hangsúlyt kellene abba fektetni, hogy megváltoztassuk az előre látottakat. Persze, ha valami nagyon rosszat álmodsz előre, azt nyilván érdemes megpróbálni kikerülni. Hiszen lehet, hogy pont az az üzenete, hogy egy kis segítséget adjon azt elkerülni. Azonban a többségét nem kikerülni kell, "csak" megélni. A figyelmünk túlnyomó része sohase a múlton és/vagy a jövőn legyen. Mindig arra törekedjünk, hogy azt éljük meg a lehető legtökéletesebben és legoptimistábban, legemberhezméltóbban, ami most van.

2017. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :))
2017. máj. 21. 16:45
 7/11 anonim válasza:
Szia.Èn leírok itt egy esetet.2évvel ezelőtt álmondtam 1dátumot és azt tudtam hogy valami rossz fog történni.Meghal valakim.3-szor álmondtam pár hét különbsèggel.A 3.ik álmomba már ott volt anyu és tesom is.Mondtam is anyuéknak hogy valami rossz lesz 30.án.Álmomba meszeltünk így hárman.Sajnos ígyis lett 30.-án hajnalba anyu költ minket kelljünk mert baj van.Meghalt a bátyja úgy hogy nem volt beteg.Szörnyű visszagondolni hogy megálmodtam de nem tudtam megváltoztatni.Magyarázatot nem tudok rá.De igenis létezik ilyen.
2017. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a Dejavu csak a többség nem emléxik arra hogy álmodta
2017. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
velem sokszor volt ilyen ez Dejawu nemtom,hogy irják egy érzés mintha játál volna ebben az időben és helyen már átélted volna de nem :D
2017. jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Azt majd próbáld ki hogyha megálmodsz egy párbeszédet akkor fejezd be a partnered mondatád 😀😀
2017. júl. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!