Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges a hangszínemet...

Lehetséges a hangszínemet megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ugye hallotam már a biokinézisről amivel pl géneket lehet változtatni, egy ismerősöm a kék szemét alakitotta át zöldre, egy másik ismerősöm pedig felerősítette az immunrendszerét, és egy foltot is eltűntetett a szeméről, Szóval ezek tényleg működnek, de engem ez igazán nem érdekel, csak a hang. Orgánum. Na és akkor lehetséges lehet-e más hangszínt alakítani magamnak, pl. egy szinkronhang orgánumát átvenni, hogy hasonlítson vagy teljesen ugyanolyan legyen.

2013. ápr. 11. 19:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, de nagyon jól jönne számomra ez a biokinézis.

A sötétbarna szememet átalakítanám világoskékre, a barna hajamat szőkésre... :D

2013. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát szívhatsz héliumot és akkor magasabb lesz a hangszíned egy időre.

Viccet félretéve: Nem, nem lehet.

Az ismerőseiddel pedig nem tudom, hogy mi van, de a modern géntechnológia is alig képes még géneket megváltoztatni.A biokinézis, vagy mi a franc egy nagy baromság, az olyan emberek átverésére, akik nem elégedettek valamilyen testi adottságukkal.Nehogy elhidd ezt a hülyeséget.

2013. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod megváltoztatni? :O
2013. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Zámbó Jimmy az tudta :D
2013. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség tényleg, 2 barátom végezte el, a szeme tényleg megváltozott, a másik meg eltüntett egy foltot a szeméről. Szerinted én elhinném csak úgy hallásra? Láttam. Ezért érdekel, hogy esetleg valaki alkalmazta már hangra is. Nem nagyon tudok találni senkit, aki főleg a hanghoz értene, azért írtam ki a kérdést.
2013. ápr. 11. 21:48
 6/21 anonim ***** válasza:
Wow, egyre nagyobb hülyeségeket találtok ki gyerekek.
2013. ápr. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szemszínt meg lehet változtatni.

Színezett kontaktlencse a titok nyitja.

2013. ápr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség. Ez tény. Azért tettem fel a kérdést, mert olyan embert keresek aki jobban ért ehez.
2013. ápr. 12. 13:57
 10/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, de még mindig kíváncsi vagyok. :$ Elárulnád, hogy miért szeretnéd ezt? Ha mindenkinek nem akarod, akkor priviben áruld el nekem kérlek! :P
2013. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!