Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha olyan férfit akarnék...

Ha olyan férfit akarnék vonzani akinek nem tetszenék, akkor az univerzum nem is segítene, hogy lássam?

Figyelt kérdés
Csak olyan férfival tudok találkozást bevonzani, akivel lehetséges, hogy lesz köztünk valami? Tehát: ha tetszik valaki és mindenhol összefutunk de mielőtt tetszett soha, akkor valószínűleg bejövök majd neki én is, ha megismer? Az univerzum nem csaphat be, ugye? Szóval nem küldi nekem őt úton útfélen csak azért, hogy elhúzza előttem a mézes madzagot? Hanem ezzel meg is válaszolta, hogy igen, tetszenék neki ha megismerne? Köszönöm a válaszokat előre is, tapasztalatokat is várok :)
2017. jún. 8. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Röviden: hasonló a hasonlót vonzza.
2017. jún. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy az Univerzum foglalkozik azzal, hohy ki kivel találkozik nap-mint-nap?

Az Univerzumnak ennél fontosabb dolga van, jelesül, hogy mi mivel NE találkozzon!

A tudomány mai állása szerint ezt egyszer kihagyta, ki is haltak szegény dínók...

.

A 'bevonzásnak' nevezett hóka-móka nem az Univerzumról szól.

Éppen ellenkezőleg: TE kényszeríted akaratod valaki másra, hogy pl. úgy váltson munkahelyet,lakhelyet, hogy veled minden nap találkozni kényszerüljön,feléd vonzalmat érezzen.

2017. jún. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az univerzum egy távirányítót nem talál meg, nemhogy rávegyen egy férfit hogy szeressen. De 11000 forintért (az univerzumnak is fizetni kell valamiből a rezsit) Magdi közvetíti hogy mit válaszol az univerzum.
2017. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az első mondat után agy*aszt kaptam ez egy barom állatság, ha nem találkoztam a szomszéd 14 évessel még soha de egyszer véletlen igen és utána sokszor akkor valószínűleg összejönne vele? 50+ vagyok
2017. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Erre semmi biztosíték, és az egész gondolat azért nem tetszik, mert áthárítja a felelősséget az "univerzumra".

Ha párt (vagy bármit) választunk, abban van kockázat.

Mi döntünk, miénk a következmény.

Félhetünk, h rosszul választunk, de mégis érdemes bátornak és körültekintőnek lenni.


Ajánlhatom még: [link] ha már egymásra találtatok :)


„Ha pedig valakinek nincsen bölcsessége, kérjen bölcsességet Istentől…” (nem az Univerzumtól, sem a bevonzás elméletétől...)

2017. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nàlam ez ugy volt hogy nem koncentràltam arra a személyre csak elém lökte a sors !Ugy fogtam fel és a mai napig hogy azért jöttem össze az akkori exemmel hogy tanuljak a multbêli hibàimbol amit máson elkövettem persze ez a karma!
2017. jún. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy az univerzum segitsen neked akkor imádkozz sokat és tegyél érte!
2017. jún. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!