Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ilyen esetben is működhet a...

Ilyen esetben is működhet a bevonzás?

Figyelt kérdés

1 év után szakítottunk a párommal egy félreértés miatt ( azt hitte, hogy elvárok tőle valamit, amit ő igazán nem akart, de inkább áltatott, minthogy elmondta volna, pedig csak őszinteséget vártam tőle és hogy azt csinálja, ami boldoggá teszi). Mikor betelt a pohár nálam a sok halogatás és ígérgetés miatt, akkor ő azt mondta, inkább legyen vége. kb. 2 hónapja.

Arra koncentrálok, hogy mikor itt a megfelelő idő újra találkozzunk és ha minden adott, akkor talán érettebb fejjel, tanulva a hibákból újra közel kerülhetünk egymáshoz és talán folytathatjuk ott, ahol abbamaradt köztünk a dolog.

Nem veszekedtünk, közös hobbik, érdeklődés is megvolt,a szakítás talán megfutamodás is volt a részéről a felelősség elől.

Azt olvastam, hogy konkrét személyt nem lehet bevonzani, de mi a helyzet egy ilyen esetben?



2016. okt. 21. 13:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
15%

Szerintem nem lehet. Kérd inkább az Istent a jó kapcsolatért, hagyj fel az ilyen délibábos babonaságokkal mint a "vonzás törvénye".


18 f

2016. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. :)

Valaki esetleg, aki hisz a "vonzás törvényében", mit gondol? :)

2016. okt. 21. 13:36
 3/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
31%

isten iranyit mindent igy benne kell hinned es mindent bevonzol vagy eltaszitasz amit akarsz


aki igazan hisz hegyeket! tud mozgatni, akkor szerinted kozelibb kisebb dolgokhoz nem eleg hinni ha nem is melyen?

2016. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Mivel alapvetően nem volt veled őszinte- a békesség és az elfogadás kedvéért hazudott- így a bizalom alapvetően kettőtök között eltűnt. Csak számodra tűnik félreértésnek, részéről logikus lépés volt minimális konfrontációval. Látta, hogy te meg akarod oldani, hisz nem akartál szakítani vele. Ő viszont inkább szakított veled, minthogy fel kelljen adnia a komfort zónát. Ilyen emberért sose küzdj, mert tönkremész!!! Mindegy, hogy 1 év telt el, vagy 3, vagy 10. Ő alapvetően nem fog megváltozni, mert ez a jellemvonás nem életkor függvénye. Ha kemény munkával vissza is szereznéd, továbbra is te lennél az, aki ebbe a kapcsolatba érzelmileg bármit is belead, ő nem fog. Tudom, hogy még bizakodsz, és nagyon friss a dolog, de jobban teszed ha túllépsz.

Én is ilyen helyzetben voltam, és 3 évig reménykedtem abban, hogy az idő, az érettség, és a vonzás törvénye majd visszahozza... nem fogja! Aki menni akar, azt engedni kell. Kezdj tiszta lappal valaki más, alkalmasabb, kompatibilisebb személlyel, akivel egy felé tartotok!

2016. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

nem lehet. Az életnek ez a dolga jól több mint amit be lehet vonzani.


új pasit akarsz?

az megy.

2016. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Semmilyen esetben nem működik a bevonzás. Maga a vonzás törvénye is egy nagy marhaság. A céljaidat akkor érheted el, ha teszel értük. Persze akkor se mindig, de még mindig több esélyed van, mintha csak a sült galambot várnád. (Most általánosságban beszélek, nem konkrétan a te esetedről.)
2016. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Be lehet vonzani, persze! De volt valami oka, hogy lelépett. A bevonzástól függetlenül inkább ezt fejtsd meg, hogy miért kellett így történnie!
2016. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
55%
Én úgy gondolom, ennek így kellett történnie. Lépj tovább, és vonzz be valakit, aki egy szinten van veled, ami a működőképes kapcsolat alapja.
2016. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amit #4-es hozzászóló írt, azzal az eszem teljes mértékben egyet ért, és tudom már ezt magamtól is, de mégis nehéz elengedni egy jól működő kapcsolatot, csak éppen egy éretlen emberrel. Amellett azt gondolom, hogy az éretlen beérhet..

Nem várok rá és nem görcsölök rajta, ismerkedek, bulizok, edzek, stb.

Valahogy mégis azt érzem, hogy nekem mellette a helyem, csak túl korán találkoztunk, még nem állt készen rám. De az élet megy tovább. Majd az idő talán segít :)

Köszönöm mégegyszer a válaszokat.

2016. okt. 23. 09:56
 10/11 anonim ***** válasza:
En annak idején szerettem es féltem hogy elveszitem. Ezért mindig más csajjal láttam stb. Jol működő kapcsolat volt, hirtelen szakított velem. Hónapokig bizonytalan volt utána, jóban is voltunk, be próbálkozott többször de azt akartam hogy jobban "dolgozzon meg" értem, de o reménytelenül feladta. Ez másfél éve volt, azóta másik lánnyal él. En elengedtem, hosszú ido utan elkezdtem ismerkedni, de ahogy egyre több férfit ismertem meg, egyre inkább gondoltam hogy nekem ő volt a tökéletes. Mar rég nem szeretem, talán egy éve. De az érzés, hogy egymás mellett a helyünk, egyre erősebb. Pedig nem tudom, hogy tudnám e ujra szeretni, nem nagyon tudom mi van vele de ez az érzés egyszerűen nem hagy nyugodni. En is próbáltam visszavonzani de sosem hittem el es nagyon hamar feladtam mindig. Az utolsónal pedig megijedtem. Leírtam egy füzetbe, hogy 2 hónapon belül megkeres. Ez lehetetlen volt. Hat megkeresett (egy bizonyos okkal, nem találkozás vagy mi újság). Elhettem volna a lehetőséggel de nem tettem. Igy nem derült ki mi lett volna ha találkozunk amiatt a dolog miatt, de mivel mar az is lehetetlen volt, hogy egyáltalán megkeressen, igy gondolom sikerült volna bevonzani.
2016. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!