Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnám "lezárni"...

Hogyan tudnám "lezárni" magam, hogy ne szívjam fel a környezetem negatív energiáit?

Figyelt kérdés

Túlérzékeny vagyok ilyen téren, valahogy mindig magamba szívom a körülöttem lévők negatív energiáit és mások is könnyen el tudják venni az én pozitivitásomat. Állandóan szenvedek ezért olyan fájdalmaktól, amik nem is az enyémek. A nagyobbik probléma az, hogy rendszeresen, szinte önként de persze tudat alatt adok a páromnak a saját energiámból, de ez eléggé megterhelő. Tudatosan próbálom leállítani ezt, de valahányszor megpróbálom, mindig úgy érzem, hogy én Őt már nem is szeretem. (Pedig tudom, hogy szeretem)

Hogyan tudnám lezárni magam? Mit kell tenni ilyen helyzetben?

(remélem jó kategóriába írtam...)



2017. júl. 1. 01:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Lezárni magad ... xd Túl sok a ráérős időd, az az én gyanúm, van sok időd másokkal foglalkozni. Akinek sok a munkája, vagy van nagy népes családja, ki van zárva, hogy a betege lenne mások életének. Menj el egy gyárba dolgozni 12 órába, ott lezárhatod magad, vagy egy húsfeldolgozóba.
2017. júl. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
* de az is elég lenne ha munkanélküli lennél pl. és keresgetnéd a megélhetést éveken keresztül.
2017. júl. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szenes43 ***** válasza:
82%

A kedves válaszadó nem jártas az ezotériában de mégis itt poroszkál az helyett hogy a szalag mellett dolgozna 3 műszakban egy húsfeldolgozóban.

A szeretet nem abból áll hogy a saját energiádat adod a párodnak és esetleg ő nem is veszi észre rajtad hogy lemerülsz.

2017. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Nehèz megtanulni irányítani a nádihálót. Kezdetben teljesen más gyakorlatok vannak. Alap meditáció. Aztán szerezz irányítást a gondolataid felett. Ne a külvilágra reagálj hanem fordítva törtènjen. Az èrzèseid tudatosítása lesz a következő. Akaratod szerint tudsz majd èrezni. Az èrzèsek nem reakciók.
2017. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Például ha tudomásul vennéd hogy ilyen energiák nem léteznek, és csak bebeszéled magadnak a rosszkedvet és stresszt, az sokat segítene.
2017. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztosan igazad van előző. Egyenlőre számodra igaz amit írtál.
2017. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
...és milyen jó másra fogni, a környezetre, negatív emberekre. Milyen kényelmes az önámítás.
2017. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szenes43 ***** válasza:
90%
#7-es (filozófus) bizonyára azt már te is észrevetted hogy ösztönösen van akit ha lehet kerülsz. Ráéreztél valamikor hogy nagyon fárasztó az egyén. Nem tudod megindokolni csak közhelyekkel de ez is téged kielégít,de van aki mélyebben szeretne ezzel foglalkozni s erre keres megoldást.
2017. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezek csupán előítéletek az illető megjelenése alapján. Egy ember nem tud önmagában fárasztó lenni, csak a szöveg amit előad.
2017. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szenes43 ***** válasza:
Itt nem arra hajaztam hogy nekem szimpi az illető vagy sem. A sok töketlen kérdés és válasz csak arra szolgál hogy egymás körül köröket tegyenek az egy másféle lefáradás mind két fél részéről.
2017. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!