Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnám a negatív...

Hogyan tudnám a negatív gondolataimat kizárni a fejemből? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Hiszek a vonzás törvényében és az agykontrollban. Ismerem a módszereket, azt, hogy a pozitív dolgokra szabad fókuszálni, stb. Az életem minden területén működik a vonzás törvénye, pár dolgot kivéve. Először is, félek a hajhullástól, ezért sokat gondolok rá, pedig tudom, hogy ilyen negatív hozzáállással bevonzom majd. Fizikai oka nem lenne a hajhullásnak, nincs vitaminhiányom. A másik a puffadás. Sajnos gyerekkori sérelem miatt pszchichés félelmem van a mások előtti szellentéstől, gyerekkorom óta félek együtt aludni valakivel (kivéve anyukámék) ugyanis ha valakivel együtt alszok, például a párommal, akkor arra gondolok, hogy "jaj nehogy pukizni kelljen" és emiatt azonnal elkezdődik a puffadás. Próbáltam már mindent, tablettát bevenni, wc-re elmenni, de semmi sem segített, mindig visszatér ez a problémám, minden este. Megbeszéltem már vele, és nem zavarja, ha pukiznom kell, de engem zavar, sose tudom elengedni előtte, ha kell. Emiatt borzasztó hasgörcsös éjszakáim vannak. Tudom, hogy a gondolkodásom kellene csak megváltoztatnom, de nem megy. Hiába tudom, hogy ha nem gondolnék rá, akkor nem puffadnék (mert más élethelyzetben nem szoktam) mégse tudom elterelni a gondolataim. Minden este ezzel küszködök. Azon gondolkozok, hogy miképp tudnám ezt kizárni a fejemből, és nem ezen rágódni folyton? Vagy milyen megoldás lehetne erre a problémára?

2017. jún. 29. 22:06
 1/8 Fish1 ***** válasza:
Ebben az esetben a gyerekkori lelki sérülést kellene rendbe tenned, mert az a probléma gyökere.
2017. jún. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de nem tudom, hogy hogy.
2017. jún. 30. 07:48
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

szemelyes segitseget kell kerned ehhez ha egyedul nem megy

a gondolkodas valtoztatas nem pillanat fuggvenye ha van ra idod akkor orakat is "meditalhatsz" ezen

hogy "hogy az ejszakai szellentes termeszetes" "ejszaka nem szukseges felpuffadnom"

"hajam eros es egeszseges marad"

nem a szavakra kell osupontositanod hanem amiket jelentenek


persze eleg lenne mindent termeszetesen, egeszsegesen, es egyszerun venned, de az ami neked nem mehet

2017. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

A Néhai Álmumk Lehet SZépen Egyszerre X MEGvalósul és OLDJA a belső feszültséget.


ennek gyakrolása feltétele a maximális elengedettség, és bizalom.

Gondolom, ezt hiányzik a részedről a párod felé. Természetesen más módja is van ennek megoldására, de nyílván a legjobb, a legkézenfekvőbb módszer közöltem a nagybetűk összeolvasásával.

A hajhullástól való félelem sem oldódik meg, ha nem szeretnél kopasz lenni. Hihetetlen módszer, de 100% garantált hatékonysággal oldódna félelmet a hajhullástól, minden misztikus feelinget mellőzve, ha teljesen kopaszra nyíratkoznál (baseball v. vmilyen sapit viselhetsz a folyamat alatt)

A nőgyógyászodnak említsd meg, hullik a hajad.

A pukizásról és a fingásról. Nagyon sok történetem van. A nagyim kiengedte mindig, nagy húsevő volt, "vasgyomor" volt a beceneve. Apa is fingott (ja a nagyiénak nem volt hangja), Tehát apu bőrradírnak hívta a fingot.

A nagyi mesélte, hogy a bálban volt egy ifjú udvarlója, visszatartotta, és meghalt. Ez nem vicc, ez metángáz. Tehát a vékonybele elpukkant. A dolog legszomorúbb része, hogy a szerencsétlen a szó szoros értelmében kifongott, úgyanis a záróizmokat akkor már nem szorította.

És nem egyszer hallottam, hogy inkább ®ez® jöjjön ki, mint a mentő.

Alföldön születtem, sokáig ott nevelkedtem. Soha nem fingottam. Majd egy új földrész dimbes-dimbos. Új baráto közt akadt egy-kettő ilyen fingos...a jelenlétemben ezt tiszteletlenségnek éltem meg, sértésnek, hogy ennyire elengedi magát. Egy szó, mint száz, nagyon neveletlenek a városi gyerekek, és olyan gyengék, mint a kacsafos, de hangosan fingolászni azt tudnak.

2017. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Katarina13 ***** válasza:
Nem hinni kell az agykontrollban hanem alkalmazni.Gondolom nem mondták neked, hogy más idegi működés alatt vannak a hasi régiók és ezeket akaratlagosan nem igazán lehet szabályozni kivéve ha egy gyakorlott jógi vagy sok évnyi tudással a hátad mögött.Szerintem csak a jóra gondolás itt nem elég.Neked inkább magadat kellene elfogadni szőröstül-bőröstül úgy ahogy a szüleid teszik veled.Meg akarsz felelni mindenek és mindenkinek, de ez nem fog menni és ezt jelzi is a szervezeted.Lazíts, élvezd az életet és tudd, hogy egyedi vagy, és nagyon szeresd magad, mert a természet nem véletlenül alkotott olyanná amilyen most vagy.
2017. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A rengeteg fenti információ ellenère elèg egyszerűen. Megváltoztatod amit magadról gondolsz ès a világról. A világban magadról. Az se baj, ha ezt a határt eltörlöd. Akkor jutsz a határtalan öröm ès erő állapotába.
2017. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!! :)
2017. júl. 2. 04:53
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
a negatív gondolatokat sose lehet kizárni, csak elfedni a poitív gondolatokkal
2017. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!