Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnam az Agykontroll...

Hogy tudnam az Agykontroll segitsegevel az orrom meretet es formajat megvaltoztatni? Aki nem hisz benne legyen szives nem irni ide.

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 16:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
agykontrollal sehogy, de késsel tudsz faragni belőle
2010. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek az agykontrollban, a pozitív gondolkodásban, de egy ilyen dolgon, mint az orrod mérete és formája nem tudsz ennek a segítségével változtatni. Max annyit, hogy mondogatod magadnak, hogy szép az orrod, és olyan alakú, mint amilyet szeretnél, és meg fogod kedvelni. A gondolkodásodon tudsz változtatni, az orrod formáján nem. Szerintem. De azért hajrá:)
2010. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
először elfogadod, csak utána tudsz rajta változtatni.
2010. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Hiszek az agykontrollban, de ez a kérés baromság. Kb. mintha az mondanám, hogy hogyan tudnék agykonrollal kék szeművé válni vagy felnőttként 10 centit nőni.
2010. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előzőeknek teljes mértékben .Az agykontrol egyáltalán nem az ilyen fizikális dolgok megváltoztatásán segít.Először utána kellene nézned mi is ez..
2010. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne sikerülne?

Menj le alfába és bétába, mondogasd, hogy "nekemvanalegszebborromnekemvanalegszebborrom" és hord kívül az alsógatyád!

2010. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%

Mond a címed, és küldök neked egy varázs kalapácsot!

Nálam bevált.

2010. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok agykontroll szakértő, de szerintem ELFOGADNI segít neked önmagad. Azzal az orral együtt amid van. Mellesleg érzek némi provokációt a kérdésben, sztem te egy szkeptikus vagy aki "fogást" keres a témán és nem bírsz leszakadni erről a témakörről.
2010. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

Kedves kérdező:

Te egy HÜLYE vagy.

2010. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Még egy hozzáfűzni való: az agykontroll abban is segít neked, hogy elfogadd más emberek nézőpontját, tudd, hogy mindenki másként lát dolgokat.Pozitív gondolkodást segít elő, így NEM mások fikázásában, mások hitének, szabad akaratának megkérdőjelezésében élnéd ki magad.

Mert nem másért jössz ide, csakis ezért. Szánalomra méltó vagy.

2010. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!