Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Hogyan tudom megváltoztatni a gondolkodásmódomat?

Figyelt kérdés
vagy mimet..
2011. okt. 31. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Agykontroll. Iratkozz be egy agykontroll tanfolyamra, vagy ott van a José Silva ismert könyve.
2011. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokaknak segít az agykontroll. De nagyon drága. Vannak nagyszerű könyvek, és a neten is találsz. PL: a 2Csillagmag" előadások és beszélgetések Kis Balázs Kuno - val. Írd be a you tubera pl. Balogh Béla nevét, nagyszerű előadásokat hallgathatsz, vagy Eckhart Tolle, magyar felirattal, és akkor ott feljönnek más hasonlók is sokan.
2011. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Változtass a hozzá állásodon. Ez elhatározás kérdése. Ha nem határozod el és nem akarod eléggé akkor semmilyen tréning meg előadás nem fog segíteni.

Silva könyvei nem túlságosan drágák 1500-2000 között van, ebben sok technikát megtanít, amihez türelem és kitartás kell. Először a Gyógyíthatsz-ot ajánlom mert ebben napra pontosan lebontja a "házi tréninget" :-)


De eléggé szűkszavúan fogalmazol. Nekem sokkal inkább tűnik elméleti, filozófiai kérdésnek a tiéd.


Ha pedig nem az akkor előbb kérdezni tanulj meg.

2011. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A saját magad gondolkodásmódjának vágya annak a jele, hogy lebecsülöd magad. Nem vagy te kevesebb, mint bárki más, csak nem találtad még meg a vezérlőcsillagod. Ha hallgatnál az isteni természetű hangra, talán te is lelhetnél valami értékeset, nem kell a gondolkodásmód megváltoztatása hozzá.
2011. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!