Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ismétlődő élethelyzetek miért...

Ismétlődő élethelyzetek miért vannak?

Figyelt kérdés

Például ha valaki folyamatosan romboló kapcsolatokban találja magát és nem tudja miért, vagy észre se veszi, közben meg bántalmazzák.

Vagy például ha valaki oviban kiközösített volt, csúfolták. Iskolában is ez lesz vele, majd munkahelyen is.

Csak szívja a fogát de nem tud mit tenni. Ezek gondolom nem véletlenek, ezt vonzza be vagy mi?


2017. szept. 20. 22:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nálam volt egy probléma és úgy mond magamba fojtottam egész életemben, nem akartam róla tudomást venni és újra újra olyan helyzetekben találtam magamat folyamatosan.
2017. szept. 20. 22:59
 2/12 Fish1 ***** válasza:
100%
Be is vonzza. Olyankor fordulnak ezek elő, ráadásul egyre durvább módon, amikor valaki nem tanulta meg azt a dolgot, amire a helyzet tanítja. Amíg nem oldja meg a dolgot, addig ismétlődni fog.
2017. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Addig meg nem tanultak megtanulási lehetőségéért.
2017. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Addig kapjuk az arcunkba, amíg meg nem tanuljuk, hogyan kezeljük, oldjuk meg, dolgozzuk fel, vagy mondjuk nemet egy adott szituációval, vagy emberrel kapcsolatban. Tudat alatt vonzzuk be ezeket, mert valójában tanulni akarunk. Csak amikor újra szembe kerülünk a helyzettel, akkor sokszor megijedünk tőle.
2017. szept. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de ha gyerekkel történnek rosszak. ő még nem tudja úgy megoldani
2017. szept. 21. 12:16
 6/12 A kérdező kommentje:

és annak is oka van hogy valakinek cdodás élete van és semmi rossz nem történik. A másik meg minden kőben megbotlik.

holott mind ketten tétlenül sodródnak.

2017. szept. 21. 12:22
 7/12 Fish1 ***** válasza:

Lehet, hogy gyerekként nem tud megoldani pl. egy folyamatos csúfolást, vagy kiközösítést, de később majd rájön, hogy ez a tapasztalatának a fontos része. Pl. velem is megtörtént ez, hogy két lábon járó céltábla voltam évekig, de enélkül most nem lehetnék az, aki most vagyok. Minden tapasztalás és "lecke" pontosan illeszkedik a képbe, a kérdés csak az, hogy ki mikor oldja meg, vagy esetleg leél egy életet úgy, hogy "jaj, szegény én", holott minden belőle indul ki.

Akinek látszólag minden jó az életében, az teljesen más gondolatvilággal él, mint egy olyan, aki szinte mindenben bénázik. De ott marad a kérdés: tényleg annyira tökéletes az élete, vagy csak kifelé mutatja ezt? Mert a kettő ég és föld.

2017. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert van egy érzelmi állapot amit elő akar belőled hozni de te mindig elfojtod. Amíg nincsen feloldva ez az állapot addig ismétlődhet a probléma
2017. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van egy állandó èrzelmi állapotod, abban èrzed magad "otthon" megszoktad, hogy èrzed magad valahogy. Ezt szándèkosan változtasd meg örömre. Be fogsz hugyozni örömödben azoktól a vèletlenektől amik megtörtènnek veled. Nem vicc. Tapasztalat.
2017. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Mielött valaki megkèrdeznè. Csak a hatás kedvèèrt írtam, hogy "be fogsz hugyozni".
2017. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!