Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egy kis hétvégi agyf#sz?

Egy kis hétvégi agyf#sz?

Figyelt kérdés

Két ember létezik: akinek vagy száz szó megfogalmazódik a fejében a videó után vagy egyáltalán nem akar megszólalni sem és a fejét a billentyűzetbe veri.

https://www.youtube.com/watch?v=Ld5Jr7B3uuA&list=PLFBF67CC1D..

Na de komolyra fordítva a szót érdekelne a véleményetek hogy mennyire elítélendő a fent művelt dolog ha a folyamat tényleg segített pár embernek és ártani meg végül is nem árthat senkinek egy olyan fickó aki egyáltalán meg sem szólal ugyebár...



#a kutyatekintetű cukorfalat
2017. okt. 7. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100% káros. Sok ember elhiszi, hogy ez működik, és nem megy el idejében igazi orvoshoz, így rontva saját esélyét a gyógyulásra.
2017. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jogos csak nem tudom ahogy az is jogos e ha te hazudnál egy neked fontos embernek akkor ha mint placebo, tehát mint ebben a szerepben az a mondat amúgy segítene. Vagy ez is csak önzőség? És az utóbbi állítást támogatva is ellen tudnál e állni a hazudásnak.

Nehogy úgy jöjjön le ez mintha a placebo érdekében pötyögnék ide, csupán megkérdezem :D És kb itt ki is merül a dolog nekem érdeklődés szempontjából.

2017. okt. 7. 12:42
 3/5 A kérdező kommentje:
*...nem tudom HOGY...*
2017. okt. 7. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy buz! aki Jézusnak hiszi magát ...
2017. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem fogalmazódik meg semmi, nem érzek sem hitet, sem elutasítást, viszont nem utasítok el (általában) csípőből semmit, úgyhogy én megnézném élőben. Aztán, ha valami agymenés, hülyeség, lelépnék.
2017. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!