Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha halak és ma...

Barboo.. kérdése:

Mit csináljak ha halak és ma találkozom először egy fiúval? És a hétvégi szerelmi horoszkóp azt írta ma A szerelem olyasvalami, amit nem lehet erőltetni, meg hogy Engedd meg magadnak, hogy mélyen átéld a magány érzését.

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat létszíves!

2014. ápr. 5. 06:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne olvass egyenhoroszkópokat, én kíváncsiságból mindig elolvasom, hogy mit ír a horoszkpunk és még soha, semmi nem jött be belőle, éld az életed! Találkozz a fiúval és adj esélyt, hogy minden jól alakulhat.
2014. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, hogy a női magazinod hétvégi szerelmi horoszkópjának útmutatására hallgatsz, vagy az érzéseidre és a vágyaidra. :-)


Szerintem egyébként a biológia könyvednek több hasznát veszed.

2014. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem egyébként a biológia könyvednek több hasznát veszed."


Ha orvosnak vagy biokémikusnak készülsz, mindenképpen.

Ha csak simán párkapcsolatot szeretnél, akkor nincs szükséged semmire, horoszkópra sem. Minden horoszkópnál és egyéb egyen-marhaságnál többet jelentenek a saját érzéseid és megérzéseid. Hidd el, ezerszer jobban bízhatsz bennük, mint bármilyen női/tini/rejtvény/stb. magazinnak.

2014. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Laylah ***** válasza:
Na igen, egyrészt nem vonatkozik mindenkire az általános horoszkóp, másrészt pedig a különböző újságokban/neten/stb. látott horoszkópoknak semmi alapja nincsen, kitalált dolgok csupán.
2014. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a horoszkóp azt mondaná ugorj bele a kútba, mert akkor szerencséd lesz, megtennéd?

Természetesen mindenkinek a saját döntése, hogy elhiszi-e az ilyeneket vagy sem. De szerintem nem szabad, hogy ez irányítsa az életed.

2014. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
általában beszoktak jönni.ezért gondoltam hogy ma is,le akartam mondani de nagyon örülök hogy nem tettem így első órában egymásra hangolódtunk
2014. ápr. 5. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Na látod :D
2014. ápr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!