Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tapasztalatok jobb agyféltekés...

Tapasztalatok jobb agyféltekés rajztanfolyamról?

Figyelt kérdés
minden érdekel: árak, benyomások, utólagos hatások, volt-e esetleg másra is hatással a rajzkészségen kívül, testi kísérőtünetek? ja, és utána már soha nem "felejtem el" amit ott megtanultam? tudom fejleszteni magam később egyedül is?
2010. máj. 28. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez miért az ezotéria kategóriába került?
2010. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én voltam 4 napos rajztanfolyamon. Nem tanítottak meg rajzolni. Sokat gyakoroltatták velünk azt,hogy ha le akarunk másolni (!) egy képet akkor ne a képen lévő ábrára koncentrájunk,hanem a vonalakra és az arányokra.
2010. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ne menj tanfolyamra, hacsak nem ingyen van:)

Én pár napja töltöttem le egy ilyen könyvet, az is bőven jo gyakorolni :)

Olyan lovat rajzoltam h csak na :D

2010. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Jah, de rajzolni még mindig nem tudok amugy :)


A könyben is eddig arról volt szó hogy hogyan kell képet másolni..

2010. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek: Azért, mert a jobb agyféltekés rajzolás az agykontroll kategóriába tartozik, mivel a jobb agyféltekével végezzük az agykontrollt, az meg az ezotériába van sorolva. :)


Kérdezőnek: én a gyerekemet akartam ilyenre beíratni, de sokan azt mondják (hozzáértő ismerősök), hogy felesleges pénzkidobás, mert Te is meg tudod tanítani neki.

2010. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: tényleg? merthogy én is a tízéves fiam miatt kérdeztem, nagyon szeret rajzolni, és elég jól is tud. a lányom tanítónénije vetette fel, hogy miért nem íratom be ilyenre. és én magam hogyan tudom megtanítani neki? könyvből? Te belevágál végül?
2010. jún. 11. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!