Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Saját tapasztalatod szerint,...

Saját tapasztalatod szerint, mi lehez az élet értelme?

Figyelt kérdés

Az agykontrolosok nagyon értelmesek, hisz nap mint nap programozzák az agyuk. Ehhez nagy önfegyelem, tudás & bölcsesség kell. Biztos tudjátok mi az élet valódi értelme?


Bölcs válaszok érdekelnek. Szkeptikuskák kíméljenek.


2017. okt. 27. 11:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

En ugy gondolom, hogy nem mi vagyunk az egyeduli faj a vilagon. Szerintem valahol, valamilyen bolygon van 1, vagy akar tobb fele leny is, vagy akar ember.

Es valami/valaki figyeli ezt a sok fele vilagot, hogy ki mit kezd a kapott eletevel. Szerintem mi nem haladunk rosszul , ahoz kepest, hogy nem reg bumburnyak osemberek voltunk.


Annak a valakinek/ valaminek pedig terve van ezzel a sok lennyel, legalabbis egyel. Szerintem arra var, hogy kideruljon , ki a legfejlettebb, legugyesebb, legkitartobb. A gyoztessel pedig valami terve van.


Egyszeruen keptelen vagyok elhinni, hogy csak mi leteznenk. Ilyen nincs!

Nem astam bele magam ebbe a temaba, csak SZERINTEM szimplan ez a legvaloszinubb.

2017. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__892..


Én személyes feladatomat nem kell tudjátok.

2017. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha megkèrdeznèm,hogy te ki vagy, azt válaszolnád, hogy èn xy. Ha megkèrnèlek, hogy tekints magadra tárgykènt akkor azt mondanád magadra, hogy ez. A világra pedig azt, hogy az. Az èlet èrtelme jelenleg, a látszólagos határok megszüntetèse a tudatban. Ha ez megtörtènik ès kollektívan megtörtènik, nem lesz olyan, hogy èn, Nekem, Enyèm, Tièd, övè, ilyen, olyan, amolyan, ezèrt, azèrt, fèlelem, harag, irigysèg, szorongás, panaszkodás, pènz, infláció, stressz, hatalom stb. Tehát a sebek begyógyulnak ès egèszsèges egysègkènt èlve működnènk. Ami kèpes megtartani az egyensúlyát miközben rohamosan fejlődik.
2017. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 piriiiii ***** válasza:
Önmegismerés, önfejlesztés, ezáltal a világ fejlesztése (és megismerése) is. Legalábbis a közvetlen környezeté.
2017. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem meg 42.
2017. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi az ertelme egy golyos tollnak? Semmi, vagy legalabb is ertelmetlen ez a kerdes. Mi a funkcioja? Az hogy irjunk vele. Mi(k) az elet(ek) funkcioi, feladatai? Erre a kerdesre szerintem mar konyebb valaszolni. De ha az a kerdesed, hogy miert eri meg elni akkor bizony az a valasz, hogy egyenenkent eltero, lehet h valaki a csaladjaban leli a boldogsagot lehet hogy valaki a munkajaban. Tapasztalatom szerint aki fel teszi ezt a kerdest "mi ertelme az eletnek?" az nem teljesen elegedett boldog a sajatjaval. Tehat azt javaslom h ha ez foglalkoztat keresd a sajat boldogsagodat.
2017. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 piriiiii ***** válasza:

Azért a golyós toll és az élet valahogy teljesen másnak tűnik nekem... egyáltalán nem ugyanoda tartozik a kettő.

A kérdező pedig a saját tapasztalatokról is kérdezett, avagy az itt jelen levők saját véleményére.

Egyébként szerintem az olyan emberi lény, aki teljesen elégedett, boldog az élettel, a saját életével, nagyon ritka, sőt, talán nem is létezik efféle szerzet (az, hogy valaki ilyennek TŰNIK, nem jelent semmit). A felszabadulás, megvilágosodás állapota ez.

2017. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A fejlődés, lelki-fizikai evolúció, ezáltal pedig a közvetlenül környezetünk jobbá, élhetőbbé tétele, mindenki számára (nem önző módon, például környezetszennyezéssel vagy kizsákmányolással).


Hosszabb távon akár a fizikai keretek meghaladása (kilépés a mátrixból), de ehhez további érzékszervek (jelenleg ESP) kifejlesztésére lesz szükség.

2017. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nagyon röviden: fejlődés. Minden ennek van alárendelve. Minden élet egy ehhez szükséges "katalizátor". Nem csak a sajátod, hanem a sajátodban résztvevő is.
2017. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%

A saját tapasztalatom szerint - volt agykontrollosként -

Domján László, Mo fő agykontrollosa meghívta Eckhart Tolle megvilágosodott Mestert, hogy venne részt őkelme egy magyarországi rendezvényen. Tolle elhárította a meghívást. Közismert magyarázat szerint azért, mert Tollét eredetiben kell hallgatni - csak tudnám, miért fordítják ennek ellenére a könyveit magyarra! Szerintem meg Tolle távolmaradásának az oka az, hogy az agykontrollosok tévúton járnak. Az agykontroll gyakorlásával az elmét, az egót erősítik, ami teljesen ellentétes a megvilágosodással, amely elérésének egyetlen lehetősége az elme, az ego kiküszöbölése, megszüntetése.


Az élet értelmének a feszegetése szintén az önmagát túl nagyra tartó elme, egó bűvészkedése -> még jobban belemerülni az illúzióba, a májába (angolosan: maya), nehogy az ego, az elme uralma, túlélése veszélybe kerüljön.


Az életnek csak az ego, az elme számára van - ha van - értelme. A nem-elme nem gondolkodik ezen, sőt, semmin se gondolkodik. A tudatosság által létrehozott májá sorsa a megszűnés, a tudatosság önmagába fordul, és a mája által létezőnek feltüntetett élet a májával együtt semmivé foszlik. ÉS egyedül a valóság marad, ami mindig is volt.

2017. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!