Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Titok- sikersztorik?

Titok- sikersztorik?

Figyelt kérdés
Ami veled személyesen, vagy ismerősöddel történt, szóval nem olyasmire vagyok kíváncsi, hogy: "valahol olvastam, hogy..." :)
2010. jún. 2. 21:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

a nyelvvizsgám sikerült. ezenkívül egy szőke magas érzékeny őszinte gitáros pasira vágytam. megkaptam:)

bevonzottam!:)

2010. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
11%
écesvok
2010. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
39%
bocsi az offért, de mi ez a titok dolog?
2010. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:

Google is your best friend...:


[link]

2010. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
végkielégítésnek 30-35-öt szoktak adni ahol dolgoztam,kicsit rágyúrtam,hogy ötvenet kapok,végülis 45 lett,de mindenkinek tátva maradt a szája,mert a főnökék elég spúrak voltak.. :DDD
2010. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elég szkeptikus típus vagyok, de ebben láttam valamit, de csak azért mert már azelőtt is használtam, hogy hallottam volna róla. Nekem ugyanis nagyon élénk képzelő erőm van, és (főleg gyerekkoromban) szerettem elképzelni olyan helyzeteket, amiket szerettem volna ha megtörténnek. És gyakran bejött. Pl régen rossz tanuló voltam, az osztályban az egyik legrosszabb, és gyakran képzeltem otthon azt, hogy én is jó tanuló vagyok, mint sok osztálytársam, és hogy barátkoznak velem, meg beszélgetünk. (amolyan taázgatás a képzeletbeli barátokkal, meg ilyesmik) Aztán elkezdtek javulni a jegyeim, és egyszer csak kitűnő voltam, és az osztály strébere.


Aztán amikor olvastam a titokról, és megnéztem a videót, akkor arra gondoltam közben, hogy "hé, ezt én is csinálom"

Amúgy kissebb dolgokkal is működik. Pl gyakran megesett már velem, hogy eszembe jutott egy régi film, hogy milyen jó kis film volt, és milyen régen láttam, és olyankor mindig felidézem magamban a poénokat, meg van hogy hangosan nevetek rajta (családom meg csak néz, hogy min nevetek) aztán nem sokkal később valamelyik adón le is adják.

Sajnos negatív irányban is bejön. Vizsgák előtt én mindig nagyon izgulok, és hát nem vagyok egy jól vizsgázó típus. Órán minden megy mint a karikacsapás. Bármit meg tudok tanulni, de a vizsgák előtt mindig nagyon félek, hogy nem fogom tudni, és ennek következtében mindig rosszabbul is vizsgázok mint ahogy egyébként tudnék.


Amúgy realista vagyok, matek-fizika beállítottságú és építésznek tanulok. Ez az egyetlen "ezo-szerű" dolog, amiben hiszek. De ebben is csak azért mert én már korábbi tapasztalatokkal rendelkeztem ezen a téren, és magamra ismertem benne.

2010. jún. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült a vizsgám.
2010. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóelőtti: nekem is ugyanez van. Múltkor beszéltük barátnőmmel, de rég láttuk az osztálytársunkat (aki 3 éve váltott sulit), osztálykiránduláson meg összefutottunk vele.

De nekem általában kis dolgok szoktak bejönni (pl. kérlek, csak ma ne írjunk dogát - tök véletlenül a tanár beteg. stb)

2010. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

01:18-as vagyok megint


Igen hasonló helyzetben voltam már én is. Eszembe jutott egy régi ismerősöm, és még ugyanazon a napon összefutottunk az utcán, pedig ő nem is abban a városban lakik.


Persze ezek a dolgok véletlenszerűek is lehetnek, de nem nagyon tudnék olyan példát mondani, hogy jóra gondoltam és rossz sült ki belőle, vagy hogy rosszra gondoltam és jó lett. Bár ezt meg megérzésnek is nevezhetnénk :D


Na de mindegy is, szerintem van benne valami, még ha nem is igaz belőle minden. A lényeg a pozítív gondolkodás, mert akkor szintén pozítív emberekkel fogunk megismerkedni. (Elvégre egy pozitív ember nem érzi jól magát egy negatív közelében, ergó ha negatívak vagyunk, akkor az ismerőseink, barátaink is azok lesznek. És ezt azok is beláthatják, akik nem hisznek a titokban, hiszen ez magától értetődő.)


Szóval a lényeg, hogy ne legyünk negatívak, legyünk mindig optimisták.

2010. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ismét az előző vagyok.


Nem vagyok vallásos, de kaptam kölcsönbe egy könyvet, aminek a címe "A Dicsőítésben Rejlő Erő". Na most ez egy vallásos könyv, de érdekesnek találtam, hogy mennyire hasonlít a titokra. Ugyanazt mondja ennek a szerzője is mint amit a Titok, csak minden Istenre vonatkoztatva és bibliai idézetekkel tarkítva.


Úgyhogy fel is ajánlottam ennek az ismerősömnek, hogy cserébe én meg kölcsön adom neki a Titok könyvemet és DVD-met.

2010. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!