Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volt olyan, hogy ledőltem, és...

Volt olyan, hogy ledőltem, és gondoltam két számra és egy műveletre, és megjelent a végeredmény, mint a számológépen. Volt már másnak is hasonlóban része?

Figyelt kérdés
Később leellenőriztem, és tényleg annyi volt az eredmény. Nem gondolkoztam a számok végösszegén, ráadásul 5-8 jegyű számok gyökvonására/négyzetre emelése/osztása/szorzása is működött. Nem sikerült reprodukálni sajnos és nagyon rövid ideig tartott, de nagyon fura élmény volt.
2018. márc. 11. 02:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Emlékezned kéne rá, hogy csináltad mert a tudatalatti egy nagyon komoly számológép és még rengeteg dologra jó. Ha összeadod a múltat és a jelent, megkapod a jövőt.
2018. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 János114 ***** válasza:
Ezbegy létező jelenség és kb úgy működik mint a szemteszteknél használt szines pöttyökből álló képek amikben egyszercsak a semmiből meglátsz egy cicát vagy macit .Nem kell gondolkodnod rajta mert az agyad összerakja neked . Számoknál ez nem igy megy . De előidézni szinte lehetetlen ,magától történik nincsen rá befolyásod
2018. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ha összeadod a múltat és a jelent, megkapod a jövőt."


Ekkora marhaságot ritkán olvasni, de jól hangzik! :D

2018. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor bróbált ki bro.
2018. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!