Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csinált már valaki szerelmi...

Csinált már valaki szerelmi kötés Annie Silveri-nél? Milyen lett a végeredmény?

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen magukat hirdető mágusok 99% a kókler.
2017. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hm? WTF? Csupán kíváncsi vagyok, felteszek egy kérdést és rögtön az van, hogy én vagyok Annie???
2017. márc. 17. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kerdezo te mirol beszelsz?... nem azt mondta hogy te vagy hanem csak kozolt egy teves tenyt mivel 100%-a kokler.
2017. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már írtam ki hasonló kérdést egy másik mágussal kapcsolatban és megvádoltak hogy én vagyok a mágus és csak magamat akarom hirdetni. Meglehetősen abszurdnak érzem ezt a feltevést, de gondolom van ilyen is. Engem csupán az érdekel, csinált e valaki vele és ha igen hogyan sikerült?
2017. márc. 18. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Ne tedd,halgass rám,ez fekete mágia!
2017. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom hogy vele csinaltasd, egy kokler. Harmadikként választottam őt, elhittem amit mondott. Hét hónap telt el a kötés utan és semmi. Elvarta én írjam ha történik valami, és azt ő később irta mintha ő azt látta volna. Vissza irtam válaszba azon már rég túl vagyok valami új? Semmit nem tudott. Három hónapja irtam neki válasz semmi!

Szerencse hogy a barátnőm be ajánlott egy valódi magushoz! Így sikerült a szerelmi kötésem!

2017. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat kedves utolsó! Ha megkérlek privátban leirod kivel sikerült és mennyi volt?
2017. ápr. 17. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!