Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha kívülről latom a magam,...

Ha kívülről latom a magam, nem teljesül a vonzas?

Figyelt kérdés

Évek ota alkalmazom a vonzas törvényét, teljesen el tudom hinni es maximális érzelmekkel átérezni a jelenben amit akarok (teszek is érte mielőtt valaki fenn akadna ezen). Annyira, hogy furcsa a valóság gondolata miutan beleeltem magam helyzetekbe. Mégsem működik es azt hiszem rájöttem, hogy miért es kiváncsi lennék mások véleményére. Lehetseges, hogy az a baj, hogy kívülről latom magam amint bemegyek a vágyott munkahelyre, ahogy boldog vagyok a párommal, ahogy sikeres vagyok, stb.? Lehet az a baj, hogy nem azt képzelem, hogy bemegyek az álom cég ajtaján, hanem hogy latom magam bemenni, kb mint egy másik embert (aki en vagyok)? Tehát mintha egy rólam szóló filmet néznék. Sokszor tapasztaltam azt is, hogy mással történik meg amit en akarok. Ez is ezt az elméletet magyarázza? A nézőpont lenne a lényeg? Hogy sosem képzeltem el, milyen oda bemenni, csak láttam azt a valakit aki “en vagyok”?


Ti hogyan képzelitek el a vagyaitokat?


2018. márc. 24. 16:13
 1/5 Fish1 ***** válasza:
Nemrég olvastam egy NLP-ről szóló könyvet és abban azt írták, hogy "belső nézetből" érdemes elképzelni a dolgokat. Én előtte is így csináltam. Persze ez még édeskevés a vonzáshoz, mert nem a gondolatok, hanem a mögötte levő érzések számítanak igazán. Nem mindegy, hogy hiszel a dologban, vagy félsz tőle.
2018. márc. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Ez melyik könyv? Szívesen elolvasnám. En teljesen benne vagyok érzelmileg, teljesen elhiszem amit el akarok érni. Ezzel semmi baj nincs es mással sem. Csak a nézőpont....
2018. márc. 25. 11:20
 3/5 Fish1 ***** válasza:
Richard Bandler - Élj úgy, ahogyan szeretnél. Online megtalálod PDF-ben.
2018. márc. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Hol van benne az a rész, amiről irtal, a belső nézet?
2018. márc. 27. 19:01
 5/5 Fish1 ***** válasza:
Ezt nem tudom kapásból. Szerintem olvasd el az egészet, mert van kapcsolat a fejezetek között, és sok hasznos info van a könyvben szerintem. Nem egy hosszú könyv amúgy sem.
2018. márc. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!