Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit tudnék csinálni, hogy...

Mit tudnék csinálni, hogy nálam is működjön az agykontroll?

Figyelt kérdés
Elvégeztem az alap tanfolyamot, majd az ultrát is néhány évvel később. Rendszeresen gyakoroltam, csináltam a technikákat is, de nem jöttek a sikerélmények. Még a legegyszerűbb technikáknál sem tapasztaltam eredményt. Mit csinálok rosszul? A vizualizációm nem jó, vagy valami más? Tudom, hogy működik, hiszen nagyon-nagyon sok sikerélmény van ezzel kapcsolatban, amit naponta olvasok, de saját magam még nem tapasztaltam meg. Pedig nagyon sokat segítene az ott megtanult technikák alkalmazása.

2018. ápr. 7. 20:25
 1/5 anonim válasza:
mondasz példákat légyszi? hallottam már ilyesmikről, de sose hittem, hogy létezik... :)
2018. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

és még azt mondanám, (előző vagyok) hogy ez hasonló kérdés https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__921473..


és a legelső válasz elgondolkodtató

2018. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Felejtsetek mar el. Ha kell valami akkor ne csak gondolj ra,hanem dolgozz meg erte. Szerinted mennyi ember gondol a lottora? Sok. Na es mennyi nyeri meg ebbol? 1. Valoszinuleg ez az egy sem agykontrolozik,meg ilyen baromsagok, hanem szerencseje van. A szerencsenel viszont joval biztosabb az amit te a 2 kezeddel teremtesz.
2018. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nahát? még egy hülye! Ez a másodikra vonatkozik.


Kérdező:Nagyon jó ha kitartó vagy és rendszeresen csinálod különben nem működik.

Ez nálad pipa.

1. nem hiszel magadban.

2. túl nagy dologba vágtál.

3. túl sok dolgot akartál egyszerre.


Ismerősöm panaszkodott hogy ez nem megy, ez csalás.

Aztán kiszedtem belőle, hogy egyszerre 6-8 dolgot akar vele, miközben a legeslegegyszerűbb ébredés kontroll se ment neki.


1. ébredés kontroll.

2. csíráztatós feladat.

két tálba egyforma magot teszel. mondjuk babot.

az egyiken agykontrollozol, a másik nem.

Ha ezek után nem hiszel magadban akkor tényleg nem neked való az agykontroll.

2018. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Az agykontrollhoz agy is kell
2018. ápr. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!