Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A W. I. L. D. technikát hogy...

A W. I. L. D. technikát hogy kell elsajátítani?

Figyelt kérdés

Wake Induced Lucid Dream


Ti hogy csináljátok meg? Én nem tudok elaludni soha, mert a gondolataim nem engedik, vagyis mindig koncentrálok rá, hogy egyszer sikerüljön, de nem jött össze. Egész este csak ébren voltam nem aludtam el.



2018. ápr. 20. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem könnyű az biztos


5-6 óra alvás után sokkal nagyobban az esélyek ha néhány percet fent maradsz és megpróbálsz tudatosan visszaaludni


Én ugy szoktam (ez nem jelenti azt hogy másnál is igy működik) hogy elhelyezkedek általába jobb vagy bal oldalt, mozdulatlan maradok és figyelem a légzésemet, amikor jön egy gondolat, elengedem, aztán megint légzés figyelés, pl aztán olyasmikre gondolok hogy sétálok egy erdőbe, megérintem a fákat vagy hullámvasúton vagyok és megy lefele őrült sebeséggel, közbe persze légzésfigyelés és azt is mondogatom magamban hogy "nem történhet semmi bajom, ez csak álom" mert ilyenkor úgy érzed mintha az álomtest próbálná elhagyni a fizikai testet, a fizikai test próbál elalduni de az elme ébren marad, kicsit félelmetes érzés én is sokat küzdöttem vele amig le bírtam győzni a félelmet de ezen túl kell lendülni


A másik variáció meg a fázis , ezt ébredés után kell véghezvinni (nekem annyira nem jött be)


[link]

2018. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!