Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elsajátítani a...

Hogyan lehetne elsajátítani a technikát?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy technika, a neve "kézenállás fal mellett" aminek az a lényege hogy úgy rúgom fel magam kézenállásba hogy a 2sarkamat falnak döntöm hogy könnyebb legyen.Ennek az a lényege hogy segít sok ideig kézen állásban maradni. De nem tudom magam felrúgni, mert visszaesek :SS Mért lehet ez? Mit rontok el, esetleg milyen izmokat kéne edzeni hogy sikerüljön ezt végrehajtani?

2012. júl. 1. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem inkább félsz? Szerintem ehhez combizom kell az meg minden járó embernek viszonylag működik azért:D Próbáld meg egyre erősebben elrúgni magadat, legfeljebb dörömbölsz egyet a falon. Nem olyan könnyű megtalálni az optimális erősséget, nekem legalábbis.
2012. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de lehet hogy félek, kiskoromban is próbálgattam és nincs túlsok jó élményem xD akkor is csak kapálóztam mint egy darab szar... :(
2012. júl. 1. 14:41
 3/5 A kérdező kommentje:
És am szoktam guggolni meg régebben karatéztam úgyhogy van combizmom...
2012. júl. 1. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:

két féle képen is lehet.

1. lerakod a kezed és így fellendülsz.

2. állóhelyzetből előrelépsz bal lábbal,egyenes derékkal és fellendülsz kézenállásba.


én ezt az utóbbit csinálom,mert könnyebb,mint az első.

de ha nem világos keress rá a gyakorlatra jutúbon.


ha meg erővel nem tudod tartani magad,akkor csináld tovább a varjútartást,amíg tökéletes nem lesz.

2012. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kérj meg valakit hogy segítsen aztán ah érzed milyen már magadtól is menni fog szerintem mert akkor talán nem félsz majd annyira.
2012. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!