Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal sikerült már...

Agykontrollal sikerült már valakinek eltüntetni a striákat?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem fog sikerülni.
2018. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ahhhahhahahaahahaa.
2018. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell ide agykontroll. Ha csak mustármagnyi hittel azt mondanád a hegynek, hogy ugorjon a tengerbe, beleugrana.
2018. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Itt hiába kérdezel agykontrollos, vonzás törvénye stb. kérdéseket, senki nem hisz benne és szét fogják trollkodni. Amúgy még ilyenről nem hallottam, de olyat igen, hogy valaki a szeme színét változtatta vagy nőni kezdett pár centit felnőttként (25 után), szóval semmi nem lehetetlen.
2018. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért, mert Te hallottál valami mesét, ezért semmi sem lehetetlen.
2018. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Alapból baromság ez az agykontroll, de ha valaki elhiszi hogy agykontrollal a teste fizikai állapotát képes megváltoztatni, hát az inkább ne is éljen.
2018. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Olvasni ezt-azt de,hogy pont striákat tüntetett el valaki azt nem tudom. Valaki hisz benne valaki nem. Biztos van az a tudatossági szint,de nem hiszem,hogy földi ember képes lenne erre,mert akkor valószínűleg nem ember. Szerintem mire ezt kifejleszted,addigra meghalsz inkább sportolj annak több értelme van és nem rosszból írom.
2018. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!