Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » El lehet agykontrollal érni...

El lehet agykontrollal érni azt, hogy egy konkrét illetővel összejöjjek?

Figyelt kérdés
Érdekes téma és sokat olvastam ezzel kapcsolatban, de leírnám az én helyzetem. Összeírtam olyan tulajdonságokat külső/belső amiket szeretnék egy srácban. Teljesen véletlen összeakadtam egy ilyen fiúval. Azonban a helyzet nem olyan egyszerű, ő nagyon messzi lakik, 350 km van köztünk ő ott tanul, dolgozik és az ország másik végében. Még nem tartunk ott, hogy feladjuk és odaköltözzünk egymáshoz. Éli az életét ő is én is, és ugyanúgy ismerkedek és ő is. Azonban maximálisan őszinték vagyunk egymáshoz, tudok a dolgairől, legyen szó bármiről akár csajozás stb. Keres, kémia minden megvan, egyszer kimondta, hogy "szeretlek".. A kérdésem az lenne, hogy betudnám e vonzani, azt hogy nyiltan felvállalva együtt legyünk?Tehát pl, hogy odaköltözzek és ott kezdjek dolgozni? Annyira nem elmélyült ez az egész és nagyon bonyolult de röviden annyi, hogy ha megvan az ő részéről is a hajlam ezt be lehet e agykonrtollal vonzani, hogy ő is ezt szeresse amit én?
2018. jan. 16. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem parancsra megy! A szerelem kialakul, mindenki szabad döntése alapján!

Ha már Te akarsz oda költözni hozzá akkor TEDD MEG!

Miért ilyen bonyolult ez az egész a részedről?

A lehetőség már régóta adott, már rég bekövetkezett az amit szerettél volna, de olyan nem fog bekövetkezni, hogy valaki egyből a lábaid előtt hever, mert az már a te akaratod kiterjesztése és gyakorlása az adott egyénen!


Ha szeretnéd őt, akkor vállald fel!

Ha elbuksz, akkor elbuksz!!! Az élet ilyen!

2018. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kellene végre megérteni: az agykontroll CSAK RÁD HAT.

Ha ettől jobb leszel, akkor megéri.

De őt NEM fogod ezzel megváltoztatni!

2018. jan. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én hallottam olyanról hogy elme tükre technikával bevonzotta a kinézett személyt.


Nekem pedig anno nagyon tetszett egy srác, és mindenképp el akartam érni hogy felhívjon, mert bár elkérte a számom, sose keresett.

Elkezdtem az éjszakai üzengetést (agykontrollos technika). Mivel akkor végeztem el frissen a tanfolyamot, gondoltam ez egy jó kísérlet lesz, hogy működik-e. Ezért azt üzenetem neki, hogy hívjon fel bármelyik nap, amikor akarja, pontban hajnal 3.40-kor. (Ne kérdezd miért pont akkor, csak azért adtam ezt a dátumot, mert ennek ugyan mennyi az esélye? De meg akartam nézni hogy működik-e)


Már nem is tudom meddig üzengettem így, de egyik éjszaka, mikor pont édesdeden aludtam, csörgött a telefonom.....láttam hogy az Ő nevét írja ki!

3.24 volt...sose felejtem el.


Szóval mondhatjuk hogy bejött. :)

2018. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NLP-vel esetleg
2018. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, csak elhatározás kérdése. Még csak agykontroll sem kell hozzá.
2018. jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!