Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meg lehet tanulni az agykontro...

Meg lehet tanulni az agykontrollt könyvből?

Figyelt kérdés
Jelenleg tanfolyamra nincs pénzem, a könyvek megvannak, illetve van egy ismerősöm, aki elvégezte a tanfolyamokat, és segítene, ha kérdésem van. Így meg lehet tanulni?
2010. jún. 15. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán.Persze a tanfolyam ütősebb,de ha az ismerősöd lelkes,és olvasod a könyvet,egész biztosan menni fog.
2010. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. jún. 15. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is meglehet, bár nehezebb, ám úgy hogy van egy végzett ismerősöd az sokat segít. Ugyan egy tanfolyam hangulatát és az ottani feldobott állapotot nem hozza, de megtanulható. És vannak agykontroll klubbok is, úgytudom. Csak kitartás!
2010. jún. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Szeretnék majd egy tanfolyamra is elmenni, csak egyelőre másra kell elég sokat költenem, így az most későbbre marad. Viszont addig is szeretném elkezdeni tanulni.
2010. jún. 16. 10:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanabban a cipőben járok, mint te. Néhány hónapja könyvekből ismerkedtem meg az agykontrollal, alkalmazom is, de a tanfolyamra csak később fogok menni. A könyvből is mindent meg tudtam ismerni, megtanulni, mégis érzem, hogy hiányzik az a tanfolyam.
2010. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igazából a tanfolyam szerintem csak annyi hogy nagyon sok lelkesedést visz beléd ezért megy jobban azoknak akik elvégezték
2010. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Meglehet. Egy rokonom könyvből tanulta. Most már másoknak is tanítja.
2010. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Meg. Csak légy türelmes, én is 4 napot ültem végig a tanfolyamon miatta, szal időigényes, főleg, ha könyvből csinálod. A tanfolyam azért jobb, mert könnyebb beleélned magad meg tudatosul benned, h teljesen új emberekkel találkozol, és h mennyien érdeklődnek eziránt és megmagyarázzák neked, h ez mennyire különleges, de ugyanakkor egyszerű dolog, aminek egy részét eddig is alkalmaztad, csak nem voltál tisztában vele. De igen, biztos meg lehet könyvből is.
2010. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Már folyamatban van, nagyon tetszik. :)
2010. jún. 28. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!