Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Most azokhoz szól ez a kérdés,...

Most azokhoz szól ez a kérdés, akik végeztek agykontroll tanfolyamot. Milyen tényleges pozitív hatásai vannak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Immunis lettem a vallásokra miután megtudtam az igazságot.
2018. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Az agykontroll ráébreszt saját teremtő erődre, energiádra.És így-ahogy az előttem szóló gyönyörűen elmondta, nincs szükséged többé a vallásokra.(Vagy bármi másra ami csak azért bír erővel, mert te felruházod vele.)


Béke és Harmónia!

2018. jún. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%
Memóriafejlesztés, koncentrálási képesség javítása.
2018. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jani273 ***** válasza:
10%

Kb annyir amintha elmesz templomba es beszelsz egy pappal vagy egy samanal vagy egy pozitiv szemellyel. Attol fugg kivel beszelesz milyen felfogasuk van az elettel kapcsolatban. ha te eleve negativ vagy vagy psycho vagy vagy pozitiv vagy az lessz a hatasa.

Ha konnyen befolyasolhato vagy (mindig masoktol varod a valaszt) akkor olyan hatasa lessz amit mas mond. Tolled fugg milyen hatasa van.

2018. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fürtös válasza:
100%

Önmagában nem sok.

Egy eszközt ad a kezedbe, amivel alakíthatod a világhoz való hozzáállásod, a gondolkodásod, az egészséged, ...

De csak akkor működik, ha a tanfolyam után aktívan használod a tanultakat.

Nekem annak idején sokat segített.

2018. jún. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Moon_Walker ***** válasza:
84%

én mondjuk nem végeztem ilyen tanfolyamot, anélkül is világos, hogy az emberi agy csodálatos valami!!

nem a tanfolyamnak van pozitív hatása, hanem a benned lévő teljes harmóniának.

2018. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kávéra még agykontroll mellett is szükséged lesz.
2018. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!