Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mindenki fel beszelni rola?...

Mindenki fel beszelni rola? Bovebben lent!

Figyelt kérdés

Mostananig sosem hallottam igaza errol az agykontrollrol. Vagyis az elnevezesrol... Amiket irok mind evek altal osszegyujtott tapasztalatok.

Oszinten szolva nem tudom iranyitani. Neha intenzivebb neha meg sehogy sem akar sikerulni. Neha annyira eroteljesen latom es ezrzem az emberek gondolatait es kisugarzasat mint mikor az ember a sajat szemevel a tuzo napba nez..neha meg olyan mintah tut keresnek ejjel a szobam padlojan. Korulbelul 13-14 evesen kezdodott mindez azzal hogy pl ha beszelgettem egy emberrel ereztem hogy igazat mond e vagy sem..azt hogy mire gondol....de ezt nem kell ugy venni hogy mintha valaki suttogna a fulembe hogy ez es az....hanem egyszeruen erzem a pozitiv es negativ dolgok kozti finom atmenetet. Nem csak 0 es 1-et erzek...erzem pl a 0.43-at is ha ertitek mire gondolok. Termeszetesen ebbol az erzesbol es a szavaibol mozdulataibol "latom" hogy mire gondol.

Kesobb olyan is elofordul hogy egyenesen ugy ereztem magam mintha az fejeben lennek es kepes lennek ezt a pozitiv negativ gondolatok kozti merleget enyhen mozgatni.Csak egyet mondok el a jonehany esetbol. Uj eddig ismeretlen tanarno feleltet. En nem tudok csak alig alig. Felallit feleni...Koncentraltam ra hogy mi jarhat a fejeben...Elsutom a poent. A Bank Ban vegen Ban meghal...A tanarno halgat majd par masodpercre ra azt mondja hogy igen..mindekozben erossen egetett belulrol az az erdekes erzes...A lenyeg az hogy 5os lett...mire atobbik felhaborodva kerdik hogy hat hogy hogy meghalt Bank es miert kapok 5ost?...pillanatokkal kesobb a fejehez csak es azt mondja hangosan "Basszus de hulye vagyok!!!"

Kesobb elkezdtem meditalni...olvastam rola..de oszinten megmondva csak iranyt mutatott de en sajat magam kellett megtalaljam a semleges pontoma..azt a helyet az elmemben ahol ugy ereztem hogy megtudom ezt a dolgot talalni...es talan tudom fokuszalni...

Pl erosen koncetralok egy szemelyre es megprobalom elkebzelni hogy mit csinalhat..latom hogy az anyjaval veszekszik....fel ora mulva felhivom es apropo gyanat megkerdem hogy sokat veszekszik e a szuleivel..erre elpanaszolja hogy epp feloraja veszekedtek e miert kerdem pont errol....en meg ugye kitero szoveg.

Hozza er veletlen a kezemhez egy baratom az utcan...kamillat erzek az orromban..enyhen e kivehetoen kamilla volt...megkerdem mit ivott reggel..teat..kamillat.

De nem tudo iranyitani...neha nagyon erosen jon..neha meg mintha sosem lett volna...Egyszeruen egyut elek vele es neha hagyadkozom a "megerzeseimre" vagy inkabb "oszton"..nem is tudomhogy nevezzem..neha jo neha meg inkabb azt kivanom hogy neis lett volna.


Felek rola beszelni! Vannak ezzel meg igy emberek?...Masok is tapasztalnak ilyeneket vagy itt az ideje a neurolog vizsgalatnak?...Nagyon kevesen tudjak rolam ezt..oszessen 3 szemely! Anyam, es meg ket ember....Anyam azota surubben megker hogy kiserjem el valahova ha fontos elintezni valoja van mas emberekkel...



Nagyon megkoszonom turelmuket azoknak akik elolvassak ezt az egesz regenyt! Es meginkabb azoknak akik Boven kifejtik velemenyuket akar pozitiv akar negativ!


20/F


2010. jún. 18. 02:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Mindenképpen foglalkozz ezzel a 'képességeddel' mert ez nagyon jó.
2010. jún. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Úgy értem, hogy fejleszd.
2010. jún. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
Én is hasonló beállítottságú vagyok mint Te. Speciel látom/érzem hogy erősen kamuzol.
2010. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

www.sorsfonalak.hu


Ott a fórumon találsz majd olyan embereket, akik megértenek és akár segíteni is tudnak.

Amúgy nekem is van egy hasonló ismerősöm, mint te. Kivételes képesség birtokában vagy, amit érdemes fejleszteni.

2010. jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanilyen vagyok, annyi különbséggel hogy én ezt kifejlesztettem magam, és nem "született tehetség" vagyok. Így én abszolút ura is vagyok. Mivel te nem tanultad hanem "kaptad" ezért meg kell tanulnod uralni, hogy ne ezek uraljanak téged.
2010. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Húú, hát ez érdekes. Én is hasonló képességekkel vagyok megáldva, vagyis inkább tudom, mi fog történni. Megérzem előre a rosszat, a jót. Ha valami rossz lesz, akkor először egy kis nyugtalanság fog el, aztán egyre jobban nyomaszt valami, a legroszabb akkor, amikor megtörténik a baj. Például, kisebb apróság volt, hogy zenét hallgattam, véletlen szerű lejátszásra állítottanm, gondoltam egy számra. és az jött. ÉS ez többször megtörtént, volt olyan, hogy reggel azzal keltem föl az ágyból, hogy felelek bioszból. És feleltem. Nem rég történt (költözünk) hogy amikor szóba került az új lakás kódja, gondoltam, biztos lesz benne 27, és majd hanyatt vágódtam, amikor mondta a tulaj, hogy a kód 0427.

Aztán még hasonló képességem az emberekkel kapcsolatos. Ha találkozom valakivel, tudom, hogy "rossz" vagy "jó" ember, mindenféle előítélet nélkül, mikor hazudik, negatív vagy pozitív gondolatai vannak, úgy, ahogy te is leírtad.

Érdekes dolgok ezek. És többször is volt, hogy eszembe jutott egy régi ismerősöm, és pont szembe jött vele az utcán.

Mondhatnám azt, hogy ezek véletlen egybeesések, de így túl sok lenne a véletlen. Szóval nem vagy egyedül.

2010. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

1, Ha kamuzol, akkor menj inkább legózni. :)

2, Ha viszont nem, akkor nem kell feltétlenül beszélni róla, de használd ki ezt a képességed, ha már van. :)

Egyébként amiket utolsó válaszadó írt, olyasmiket én is tapasztaltam már.:)

2010. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

1: Aki azt hiszi minden aron hogy kamuzok..akkor csak nyugodtan..en nem mondom senkinek hogy ne tegye..mivel nehezen lehet elhinni amit irok...en ezt belatom..es teljesen logikus hogy vannak skeptikusok ezzel kapcsolatban!

Attol fuggetlen koszonom mindenkinek hogy vegigolvasta! Es fuggetlenul a pozitiv vagy negativ valasztol azt hogy egyaltalan reagalt!


2: Mint mar emlitettem sosem beszeltem rola senkinek...azert kerdezek itt is mert azon kivul hogy 20 eves fiu vagyok semmit nem tudnak meg rolam... Pont ezert nem kell tartanom attol hogy barmi kihatassal legyen ez a dolog az emberkkel valo kapcsolataimra!

2010. jún. 18. 12:25
 9/23 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam, hogy biztos, hogy kamuzol,de ilyenek is vannak elég sokan az oldalon.

Azt meg azért mondtam, hogy ne beszélj róla sok mindenkinek, mert lehet hülyének vagy hazugnak néznének. De mindenképpen használd ki. Én elhiszem, hogy van ilyen, mert már én is tapasztaltam hasonlót.

2010. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én speciel hiszek neked. Viszont lenne egy kérdésem. Próbáltál már másoknak segíteni ezzel a tudással?
2010. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!