Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek ennek van jelentős...

Szerintetek ennek van jelentősége, vagy csak sok különös egybeesés (ek)?

Figyelt kérdés
Többször volt velem olyan, hogy két ismerősöm elment mellettem, én erősen gondolkoztam valamin (egy sci-fi könyvön) és ők pont ugyanarról kezdtek el mellettem beszélgetni, vagy pl dúdolgattam magamban egy dalszöveget és abban a pillanatban a barátnőm is félhangosan elkezdte dúdolni, olyan is volt hogy ültem az anyósülésen a kocsiban, korgott a gyomrom, és a sofőr akkor mondta hogy: "éhes vagyok".
2010. jún. 27. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ilyen volt velem a múltkor :D Rágondoltam valamire, (nem is tudom már, mi volt az), és két fiú, akik mellett elmentem, pont kimondták azt a szót, úgy megijedtem :D Amúgy szóbeli vizsgán lehet ilyet csinálni, nekem be szokott jönni, hogy rágondolsz az egyik tételre nagyon erősen, és akkor a tanár azt fogja kérdezni ;D
2010. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen. Pl. Nem tudom miért de Kiss Ádámról kezdtem el gondolkodni, utána hallom hogy a másik oldalon lévő üléseken épp az ő szövegeit mesélik :D Bár lehet, hogy előtte is róla volt szó, és valahogy a tudatalattim felfogta és azért kezdtem róla gondolkodni, mindenesetre fura volt. xd
2010. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, ilyen velem is volt, és én ezt még kiskoromban észrevettem, és ezt persze mire használtam kicsi fejemmel? Vetettem magamnak LEGO -t XD Erősen rágondoltam, amikor elhaladtunk mellette, én ott megálltam a kocsival mellette, apukám elment mást vásárolni, én addig ott néztem magam elé, de a LEGO -ra koncentráltam, és amikor apukám jön vissza, megkérdezi: ,,Nem kéne ez a LEGO neked?" XD Mondjuk manapság is használom ezt az erős rágondolást, hogy a gondolataimat kimondassam másokkal, mert persze ha én mondom ki, akkor egyből hülye ötlet "-.- Viszont utána valaki megemlíti az ötletemet valamilyen gyatra megfogalmazásban, és utána én egyből elkezdem mondani, hogy akkor így meg így kéne :D Amúgy én ennek soha nem tulajdonítottam nagy jelentőséget.
2010. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a válasz: egregor

less rá googleben

2010. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amit a google-n találtam abból egy kukkot sem értettem, ha lehet néhány mondatban a saját szavaiddal elmondanád? :D
2010. júl. 6. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:

persze. energoinformációs központ. bizonyos feltételekkel spontán jön létre, kettő vagy több emer között. olyan mint egy közös kosár. mindketten belepakoljátok a gondolataitokat, ill mindketten hozzáférhettek a másikéhoz. :)

saját szavakkal, röviden :)

remélem segítettem

2010. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!