Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt hallottam ha vannak olyan...

Azt hallottam ha vannak olyan anyajegyek (legalább 3), amit egy egyenes vonallal össze lehet kötni, akkor az szerencsés. Ez mennyire igaz? Vagy van valamilyen jelentősége?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 23:13
 1/5 anonim válasza:
Ez teljes baromság! A szerencséhez biztos, hogy semmi köze, ellenben a diszpláziás neavus szindrómához inkább lehet...
2011. szept. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Én csak azt tudom, hogy ha az anyajegyeidből kirajzolódik a reptoidok naprendszerének a térképe, az nem szerencsés...
2011. szept. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen.

Nekem 5 anyajegyem van, amit össze lehet kötni 1 vonallal, akkor mindne héten megnyerhetném a lottót, nem ?

2011. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy lányt, akinek az arcán 3 kis anyajegy van, tökéletesen egyenes vonallal össze lehet kötni. Engem személy szerint az Orion övére emlékeztet, de a csaj inkább viselkedik úgy mint egy fogyatékos vagy egy idióta, mint egy ufó. xDDD
2011. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kínában van hagyománya az anyajegyből jósolgatásnak, jellemzésnek, olyannyira, hogy a munkáltató sokszor ezek alapján is dönt arról, alkalmaz-e valakit.


Szerintem kínához kapcsolódva keress utána a témának:)

2011. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!