Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A titok c. könyvet alkalmazza...

A titok c. könyvet alkalmazza valaki sikerrel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 08:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én igen:))Kb 2 éve, talán kicsit kevesebb.Elég sok energiámat viszi,de megéri.
2010. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi.Én még csak most kaptam meg a könyvet és hiszek is benne,de azért érdekelnek a tapasztalatok.
2010. jún. 28. 20:32
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A könyvet, nem de a módszert igen. :) Mondjuk én agykontrollozom, de az is a gondolat erején alapul. És bizony működik. Én már tök sok mindent elértem vele, leginkább apró hétköznapi dolgokra használtam. A legnagyobb, amit elértem vele, hogy már nem vagyok szemüveges. :)
2010. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
47%
Nem S:
2010. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez a könyv a titoknak csak egy része...szóval ésszel használjuk...:)


üdv

25/F

2010. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi és hol a többi része?Vagy mi a többi része?
2010. jún. 30. 19:36
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár nem a Titok c. könyv szerzője találta fel a spanyol viaszt...
2010. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
alapvetően a módszert igen, de nem ragaszkodok mereven a könyvhöz, az csak némi kiindulópont volt. a magad képére kell formálni a módszert.
2010. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!


kb. 3 éve kezdtem el foglalkozni a vonzás törvényével. én is a Titok c. könyvet olvastam legelőször. Nekem az az igazság, hogy kevés volt. Aztán beindult egyfajta biznisz ebben a témában, rengeteg irodalom és film...szinte mindent, amin megakadt a szemem megnéztem és elolvastam. Azt kell mondjam, hogy mindegyiknek egy a lényege, de még is mindenkinek mást mondanak, és máshogy vannak megfogalmazva, mást emelnek ki, összességében az embernek kell szelektálni, a maga szája íze szerint, mi az amit be tud fogadni, mi az amit nem. Amiket még én ajánlanék, ha megengeded:

könyvek:

A karmának van (nincs) humorérzéke

Válsd valóra legvadabb álmaidat

Kurt tepperwin: Szellemi törvények

Filmek:

A titok

Mi a csudát tudunk a világról

Louis L. Hay: Éld az életed (+ ennek van 1 oktatófilmje)


szerintem ezek a legjobbak :) Egyébként sokat változott az életem, figyelek a bensőmre, több türelem és szeretet van bennem magam és az emberek iránt. Valami még hiányzik, mert anyagilag még nem vagyok a toppon, de keresem az utam :)

2010. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a másik alapkönyv, bár nem feszül a vonzás törvényéhez, az a Mennyei prófécia és folytatásai. Az az igazság, hogy ez a törvény csak 1 a sok közül, ahoz, hogy az ember teljesebb életet élhesen, ezért Kurt Tepperwein könyveit ajánlom először is. :)
2010. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!