Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tapasztalataitok az Önhipnózis...

Tapasztalataitok az Önhipnózisról? Segített valamit?

Figyelt kérdés
Milyen technikát alkalmaztazok, melyik vált be lehinkább, és milyen eredményt értetek el? A mentális állapotom miatt ez fontos kérdés, mert szeretném kipróbálni most, csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá, és mi legyen a módszer? Továbbá azt olvastam, hogy a zene segít. Ugyanazt a számot hallgassam végig, vagy állítsak össze playlist-et? Olyat válasszak, aminek tudom a szövegét fejből, vagy inkább egy csendesebb, nyugodtabb zenét, aminek a szövegét egyáltalán nem ismerem?

2019. febr. 9. 05:48
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Önhipnózis nincs, de ari a kérdés :)))))
2019. febr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tak ***** válasza:

Önhipnózis vagy programozás mint szófordulatbeli jelentős különbség nincs.

Magát a programozást,a programozott cselekvést és megélést az Agykontroll is alkalmazza például,de a többi hasonló technika alapja is a teljesség igénye nélkül.

A hipnózis konkrétan akaratátvitelt jelent egy irányító és egy befogadó személy között,ám a technika pont a bonyolultsága miatt nem került ki a szoros kontroll alól.

Minden hasonló téma önismereti fejlesztéssel és gyakorlással kezdődik,így aki nem ismerős ilyen témában,az találgat és hibázik,értelem szerűen nem tudja elsajátítani a technikát,de véleményt sem tud nyilvánítani egy ismeretlen témában.

2019. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előttem szólók érdekesek. Ha van hipnózis, akkor van önhipnózis is. Minden hipnózis önhipnózis. Nem lehet olyan szuggesztiót bevinni ami akaratoddal, érzelmeiddel nem egyezik meg. Tévesen nevezik akarat átvitelnek, ez inkább megengedő formula. Relaxáció(izom ellazítása) után, érdemes az okot megtalálni, majd az okhoz társuló érzelmet átalakítani relaxált állapotban. A személyre készülő szuggesztiót, pedig lehet egyedüli önhipnózisban gyakorolni. 1 hónap kell ehhez. Ezt egyedül nagyon nehéz, de nem lehetetlen. Nem kell semmit görcsösen fejből csinálni, ez nem így működik. Én könyvtárat ajánlom, nem lehet mindent leírni röviden.
2019. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!