Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti hisztek az NWO-ban?

Ti hisztek az NWO-ban?

Figyelt kérdés
Ez egy összeesküvés elmélet. Hisztek ebben?
2019. ápr. 23. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi az, úgyhogy nem tudom, hogy hiszek-e bene: lehet, hogy igen, csak nem tudok róla...
2019. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos vannak olyanok, esetleg olyan csoportja befolyásos embereknek, akik elakarják ezt érni, de hogy tényleg létezik-e, azt nem tudom.
2019. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a koncepció ma is él és virágzik, csak annyival rosszabb a helyzet, hogy elhitették velünk, hogy nem ez van. Pedig de. Elég ha csak mondjuk egy amerikai elnökválasztást megnézel, hogy ott kik mozgatják a szálakat. Nem a Donald, meg a Hillary, hanem azok akik pénzelik őket meg a kampányt. Azok pedig kicsodák? Az érdekérvényesítő elit. Szóval szerintem a mostani az egy veszélyesebb helyzet, mert abba az illúzióba ringatnak minket hogy marha nagy demokrácia meg szólásszabadság van, mindenről a nép dönt, holott...Nagyon leegyszerűsített példa: kiveszek a zsebemből egy almát meg egy körtét, és azt mondom neked: válassz, és utána azt a gyümölcsöt eszed 4 évig. Te lehet hogy úgy érzed, hogy szabadon választhattál, de ugyanakkor a választási lehetőségeidet viszont én határoztam meg, úgy, ahogy az nekem jó:)
2019. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Ez a globalizáció lényege . Uralom .A felületes világot a stex politika tőzsde média birodalmak egyéb privát szervezetek irányítják mindenhol . Ezt túlnőtte és csak magának akarja a nyugat pár szövetségessel . Usa és tőkései volt és létező gyarmatosítók . Ugyan miért dollár meg euro alapú minden miért az angol a világnyelv ? Mert akkor és most is ezek voltal a górék , igyekeznek bekapcsolni ės megszűntetni a rivásisokag akadályt képezőt .
2019. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én idegen technológia vagyok és mindenben hiszek. Az ember egy biomechanikus találmány ami a tér részeként létezik ez által alkamlaw fizikai tapasztalatok megszerzésére és az arany energizálására. XD ja lehet hogy igaz de viccnek szántam.
2019. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alkalmas*
2019. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eddig tart megalkotni egy konteót. Pedig egy kocsmában ülök 😂
2019. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most olvastam fura szavakat: steksz, politika stb... Ezeket hamarosan elfelejthetitek
2019. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem hiszek semmiben ami hülyeség!!!
2019. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!