Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez azt jelenti hogy hamarosan...

Ez azt jelenti hogy hamarosan gazdag leszek?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy bmw x6-al elmentem a Dunaplazaba, (éreztem hogy az enyém volt a kocsi) ahol korlátlan mennyiségű ruhát, cipőt, táskát vásároltam, aztán hazavezettem Solymárra a kocsit és felvittem amiket vettem.

Heti szinten lottózok, es mindig eltalálok kettőt vagy hármat, vagy mellette van.. Ez lehet azt jelenti hogy hamarosan nyerek?

23/L



2019. aug. 1. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
A lottós pénzből inkább vegyél bitcoint ott nagyobb az esélyed egy kis plusz pénzre hosszabb távon.
2019. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem nyertem még , és nem ez volt a kérdés de mindegy
2019. aug. 1. 08:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kívánom, hogy gazdag legyél, de sajnos ennek ez alapján kicsi az esélye
2019. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
:/ tudom
2019. aug. 1. 08:56
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Pont hogy a kérdésedre válaszoltam csak nem jött le. Lottóból soha nem fogsz meggazdagodni, igen van egy kis esélye de az semmi.
2019. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem sok eselye van. Az almod azt jelenti, hogy nagyon szeretnel gazdag lenni.
2019. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ugyanaz a 69%os? vagy 2 69es van?
2019. aug. 1. 09:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem, en csak a 6-os vagyok.
2019. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen kettő van mert a 69-hez ketten kellenek.

Egyébként van nevem is: Jenő vagyok a polgár jenő hivatalból..... A jenőúrhoz.

2019. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha azzal a tudattal létezel, hogy gazdag vagy, akkor a gazdagságod tudatából fakadó magabiztosságból eredő cselekedeteid által 100x könnyebben meggazdagodhatsz, mint amúgy. Az anyagi bőség egyébként is azokhoz áramlik, akik már eleve gazdagnak érzik magukat, és nem szoronganak a pénz miatt.

Ez az álom amúgy nem jelent semmit a jövőre nézve, de jó elrugaszkodó lehet, mert segíthet újból átélni a gazdagság érzetét anélkül, hogy ténylegesen az lennél.

2019. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!