Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha megálmodom egy ember...

Ha megálmodom egy ember halálát akkor az be is következhet hamarosan?

Figyelt kérdés

Hiszek az ilyenekben, mert pl mikor anyukám azt mondta h ha álmomban kiesik a fogam akkor meghal valaki és bejött mert másnap kaptuk a telefont h egy rokon meghalt...

Szóval a múlt éjjel megálmodtam egy ember halálát, lehetséges h ez befog következni a következő időszakban?


2011. aug. 22. 20:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
ha azt álmodtad hogy meghalt az elvileg azt jelenti hogy az illető sokáig fog élni
2011. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hülyeség, már vagy 10 éve hogy megálmodtam valaki halálát és még él, fogam is hullott már ki álmomban, de utána nem halt meg senki
2011. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 x) ***** válasza:
Kinek a halálát álmodtad meg? Mert elképzelhető hogy nagyon nem akarod, hogy meghaljon és ez vetül ki az álmodra... hogy "mi lenne ha.." egyébként anyum régen azt mondta, hogy az ilyen álmoknak mindig az ellenkezője történik :)
2011. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben valaki nem öli meg, vagy nem esik baleset áldozatául az illető (nem gondolj itt egyik esetnél se ezoterikus közreműködésre) akkor nem fog meghalni
2011. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem akarom h kinevessetek ezért nem írom le h kinek a halálát álmodtam meg, és nem láttam ahogy meghal, csak a hírt kaptam meg álmomban
2011. aug. 22. 22:42
 6/11 x) ***** válasza:
Az SP volt az mi? xD hát annak már úgyis mind1...
2011. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

neeeeeeem :D:D:D

najó Hadházi Laci volt az.... nemtudom mért ő... :D

2011. aug. 22. 23:19
 8/11 x) ***** válasza:
Sok Showder Klubbot néztél az este :D
2011. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D:D:D kössz de pont h nem nézek annyit mostanság :D elvonási tünet oO :P :D
2011. aug. 22. 23:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Hadházi Laci a kedvencem! :D Éljen soká!
2011. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!