Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Óceánnal álmodtam. Mit jelenth...

Óceánnal álmodtam. Mit jelenthet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Álmomban 3 barátommal vágtunk neki átszelni az óceánt egy összeeszkábált facsónakban. Először bennem volt a kalandvágy, aztán a vízre szállva egyre nagyobb szorítást éreztem magamban. Ahogy távolodtunk a parttól, már semmi sem volt többé belátható csak a mélységet éreztem magam alatt, és a magasságot felettünk. Álmomban végig arra gondoltam, hogy tudok úszni, mégis kétségbe voltam esve, milyen mélységek vannak alattam, és milyen lények úszhatnak a vízben. A csónakban is kicsi volt a hely négyőnknek, és féltem, hogy valamelyikőnk kilökődik, éreztem a barátaim szorítását magamon, és végig azt kívántam, minél hamarabb érjünk szárazföldet. A barátaim viszont jól érezték magukat továbbra is, és semmit sem érzékeltek a feszültségemből, ezért nagyon egyedül éreztem magamat.


Ami még érdekes lehet az az, hogy a víz felszíne csendes volt, nem hullámzott. Viszont a színe olyan sejtelmes, sötét, szürkés türkizkék volt. Illetve koszos volt a víz.


Még sosem álmodtam ehhez hasonlót. Szerintetek mire utalhat?


20/L



2019. aug. 13. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Az álombéli barátok a valóságban is léteznek, vagyis ismered az álombéli szereplőket?
2019. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra, hogy vmilyen oceánnal/mélyvízzel kapcsolatos dolgot hallhattál vmikor, és elrettentél a mélységtől, de nem hagytad, és ez az érzés elraktározódott benned. Illetve, hogy utazni szeretnél valahova, nem feltétlenül azokkal, akikkel álmodtál. Velem is megesett, hogy random szereplőkkel álmodtam, akik ráadásul többször ki is cserélődtek közben.
2019. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld kéz☺

Igen, ismertem az álombéli szereplőket, a valóságban is a barátaim. Igaz, nyaralni sosem voltunk együtt.

#2 Ebben lehet valami. Nagyon szeretek egyébként természetes vízekben úszi, de egy kicsit megrettent, bevallom őszintén, hogy nem látok le az aljára. Ezért sosem megyek be annyira, hogy teljesen ellepjen..

2019. aug. 16. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!