Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha azt álmodtam...

Mit jelent az, ha azt álmodtam, hogy a migránsok ostromolták az országot, de O. V. saját maga védett meg?

Figyelt kérdés
Ez nem poén, nem provokáció, bármilyen hihetetlen is, tényleg ezt álmodtam.

2019. aug. 22. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Beteg vagy!

Jobb esetben csak egy gyomor rontás, rosszabb esetben tuti elmebaj.

2019. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Mit szívsz?Ilyen nekem is kell!!
2019. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 árokpart válasza:
63%
Azért ezt élőben másnak, máshol ne nagyon mond, emlegesd, mert nehogy véletlenül valaki rád hívja az ápolókat.
2019. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Az álom soha nem arra vonatkozik akiRŐl álmodnak, hanem AKI álmodik.

Téged foglalkoztat vagy zavar valami nagyon, ami ilyen formában jelent meg az álmodban. Egyáltalán nem kell hogy a valóságban ennek köze legyen a migránsokhoz, Orbánhoz vagy ostromhoz, egy olyasféle dologról szól ami téged nem hagy nyugton.

Amikor én azt álmodtam, hogy az egyik gyerekemet baj éri, akkor is tudtam hogy itt nem róla szól, nem egy "jövendölés" vagy előérzet - hanem hogy nekem van olyan szorongásom, ami az álmomban egy szerettemet érő baj formájában jelent meg az agyamban. Ettől még marhára frusztráló érzés.

Valószínű hogy elalvás előtt volt valami hír ami megragadt a fejedben, egy pillanatra alakította az álmodat és éppen erre a részletére emlékszel csak a hosszú álmaidból arról az éjszakáról, mert valamiért ez volt számodra a legmeglepőbb. Csak gondolj vissza arra mennyi más fura álmod is volt már - azokat sem tekintetted olyannak, hogy foglalkoznod kelljen vele utána.

2019. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4-nek köszönöm a választ, igaza lehet. A többiek meg miért ítélnek el ennyire, hiszen valószínű, hogy azért lehetett, mert M1 nézés közben olvastam az Origót és túl sok bort ittam, ez lehetett a gond.
2019. aug. 22. 22:35
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

# 5

Troll vagy Babám!

2019. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Azt jelenti, hogy amikor majd O.V. megint megy a Kútvölgyi Pszichiátriai rendelésére soron kívül gyógyszert felíratni, akkor valószínűleg találkoztok és előre engeded, mert csak akkor tud majd megvédeni, ha ő már bevette a maga adagját.
2019. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem köztévét kellene hallgatni elalvás közben. :D
2019. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as megelőzött:))) túl sokat nézel m1-et.
2019. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy jósló álom. Szívesen.
2019. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!