Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban tükörbe néztem, és...

Álmomban tükörbe néztem, és más embert láttam, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Belenéztem a tükörbe, és furcsálltam, hogy én nem így nézek ki. Nézegettem magamat, kicsit szokatlan volt, de aztán elfogadtam, hogy ez én vagyok. Meg egy kicsit hasonlított is rám.
2019. szept. 15. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Tetteidben nem tudsz önmagad lenni. Bizonytalan vagy önmagadban, ezért túlzottan függsz másoktól.

Nem egy bölcs dolog elfogadni ezt a helyzetet. Tanulj, szerezz képességeket az önállóság megteremtéséhez. Dolgozz, hogy anyagilag is független lehess!

2019. szept. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az a valaki "tetszett", akit a tükörben láttam.
2019. szept. 15. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor is az nem jó, ha elrugaszkodsz a valóságtól. Nézz körül, és megbízható, független forrástól, szakembertől fogadj el tanácsot. Ne hagyd félrevezetni magad. Próbálj magadról reális képet alkotni.
2019. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

huhú, hasonló volt velem is csak én magamat láttam évekkel korábbról, az az "ismerősöm" szórakozott velem akit a-tájt ismertem meg és később megromlott a kapcsolat. Csak tudtam hogy tanult hasonlókat, és ahol jártam az is ismerős volt.

Lehet láttad már a valóságban a tükörképet és afféle példakép lehet, vagy egy "jövőkép"...;)

2019. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszett akkor valószínűleg rejtett homoszexualitásra utal az álom, amit te magad sem mersz bevallani magadnak.
2019. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!