Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy egy fesztiv...

Azt álmodtam, hogy egy fesztiválon vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

És tanáltam egy kulcs csomót meg egy csomó VIP kártyákat, és láttam azt ,hogy ki hagyta el gyorsan utána mentem és vissza adtam neki.

És Ő egyből ilyen nagyképűen elkeszte mondani nekem ,hogy Ő itt a főnök és mutassa azt is mennyi sok pénze van és ,hogy Ő bármit megtehet.

Ez vajon mit jelent?

Az ehez hosonló válaszokat hanyagoljátok: (semmit ,nem hiszek az álmokba)!



2019. okt. 22. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem jobb lenne ha magadnak fejtenéd meg. Idézd vissza az érzelmeket és hangulatot ami az álmodban elkapott. Nézz körbe az emlékeid között, volt ehhez hasonló élményed, hogy segítettél valakinek jóindulatból az meg letorkollt? Ha igen, a közelmúltban volt? Köze lehet a mostani lélekállapotodhoz?

Az álmok sokszor feszültséglevezető funkciót töltenek be vagy a tudatalattidban kirajzolódó aggályaid kivetülése. Pl. Xy-nal marjuk egymást órán mint a kanmacskák májusban, álmomban pedig jön egy olyan abszurdum hogy Xy megölel, ne adj isten megcsókol és a legröhejesebb hogy amíg az álom tart jól is esik. Később kibogoztam hogy a civakodásunk okozta stresszt próbálta az agyam elütni azzal, hogy az ellenkező érzelmet társította álmomban Xy-hoz.

2019. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 nem tudsz olvasni?

#2 köszönöm az értelmes választ igymár könnyebb lesz megfejteni! :))

2019. okt. 23. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha ébren gyakorizás közben érzem inkább azt hogy egy fesztiválon vagyok.
2019. okt. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sirály83 válasza:

Hogy ez az álmod mit jelent, azt nem tudom. De abban biztos vagyok, hogy ami veled nappal történik, azt próbálja az agyad éjszaka feldolgozni, és ezt lehet álomként megélni éjjel.

Pl: én az utóbbi időben több alkalommal álmodom azt egy kis fantáziával dúsítva, ami velem nap közben történt.

Máskor meg előre megálmodom, ami történni fog velem napközben.

2019. okt. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Több "megfejtése" is lehet az álmodnak, ahogy fent is írták a kulcselem, hogy mit éreztél közben, milyen való életbeli eseményre/félelemre hasonít.

Az egyik megfejtés, hogy vonzódsz a "hatalomhoz" az erős, magabiztos, domináns személyekhez, de azok nem vesznek észre, háttérbe szorítanak akkor is ha te keresni próbálod a szimpátiájukat, barátságukat.

A másik lehetséges megfejtés hogy a "főnök" hasonlít valakire, aki flegma veled és lekezel.

2019. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!